Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves budapesti önálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves budapesti önálló férfi vagyok és komoly, életre szóló kapcsolatot szeretnék, családot stb.! Milyen lehetőségeim vannak? Egyáltalán nem e késő már megismerni valakit? Környezetemben mindenki foglalt.

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként ugyanígy vagyok. Szinte lehetetlen olyan férfit találni, aki nem csak szórakozni akar.


35/n

2021. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Én 37 évesen ismertem meg a feleségemet, aki 6 évvel fiatalabb nálam. (nem elvált / nem volt mástól gyereke stb.)


Nyilván szűkebb a keresztmetszet, mintha 26 éves lennél, de egyáltalán nem késő még. Férfiként főleg, mivel mi negyvenx évesen is bepakoljuk a cementet. A nőknél csökken 35 felett rohamosan a termékenység.

2021. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a 30-40 közötti vízválasztónak tűnik és tényleg azt látom főleg munkahelyen, hogy mindenki elkelt, 25-től 50-ig. Akik nem azok vagy feladták vagy nem jelennek meg a világ előtt, kissé elbújnak, bevallom utóbbira én is hajlamos vagyok...
2021. okt. 29. 10:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Voltam. Ne bújj el, én se találkoztam volna a büdös életben a feleségemmel, ha kétségbeesek 35 évesen.

Garancia semmire sincs de legalább az esélyt add meg magadnak azáltal, hogy nyitott szemmel jársz.

A munkahely csak egy eleme az ismerkedésnek, baráti körök, hobbik, klubok, ha esetleg vallásos vagy egy nagyobb gyülekezet, bármilyen fronton lehet ismerkedni.


Könnyű? Nem. Van más választásod? Nem. (mármint elbújhatsz a probléma elől de akkor meg maradsz egyedül, szóval akkor inkább próbálkozzál)

2021. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi :).


Ráírtam az 1-esre, ez is egy próba :).


Egyébként azt nem bánom, hogy nem halmozom a nőket sorra, az nem az én világom. Lehet érzékeny vagyok vállalom, de nekem nem jó nőről nőre járni...kiégnék tőle.


Volt ilyen hogy ismerkedtem és randi randi hátán, hát nem voltam tőle boldogabb....

2021. okt. 29. 10:30
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
50 fölött is ismerkednek emberek, mitől lenne késő?
2021. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Későnek nem késő pláne férfinek. Az tény, hogy már nem jönnek úgy a lehetőségek, mint huszonéves korban, mert az emberek jó része már megállapodik. Viszont ebből a szempontból nagy előny, ha valaki Budapesten él, itt azért mégis sokkal több a program, ahol ismerkedni lehet potenciális partnerekkel és én is azt látom, hogy gyakorlatilag bármerre megyek (kirándulás, társasjáték, keresztény ifi, táncház, stb) nagyon sok harmincas férfi és nő jár. Nem állítom, hogy mindenki párt keres, de bizonyára sokan közülük.
2021. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Első LOL🤣🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es sajnos ez tévhit. Senki nem akar ismerkedni a rendezvényeken még ha független sem.


Egyszerűen nincs olyan társadalmilag elfogadott hely ahol lehetne ismerkedni egyedül a net ahol viszont 1 nőre jut 100 férfi és rengeteg komolytalan troll.

2021. okt. 29. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:
35 felé a legtöbben már foglaltak sajnos. Nem késő, pár évvel idősebb vagyok és én is életre szóló kapcsolatot keresek. Bár családot alapítani nem szeretnék, úgyhogy tárgytalan. Szórakozóhely? Kirándulás? Csak van olyan neked elfogadható program, ahol nőkkel is összefuthatsz. Honnan tudod egy rendezvényen, hogy függetlenek-e akik ott vannak és nem akarnak ismerkedni? Társkeresőn valóban az van, amit írsz.
2021. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!