Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok, oltóponton lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, oltóponton lehet ismerkedni veletek, mennyire vagytok nyitottak erre?

Figyelt kérdés
Például sorba állásnál, vagy oltás után, amikor 20 percig még várni kell az oltóhelyen.

2022. jan. 1. 13:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
6-os. “Oltástól a dugványozásig” Pont ez lenne a cél. Kellemest a hasznossal…
2022. jan. 1. 15:07
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha szimpatikus vagy a kiszemeltnek akkor jó, legalább nem unatkozik, vagy nem izgul a környezet miatt, de ha nem akkor meg csak stressz a masiknak. Gondolom azert azt észreveszed a másikon és udvariasan nem teremtesz kellemetlen helyzetet.
2022. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez mar szanalmas. Az ember sehova nem mehet lassan anelkul, hogy ne loholjon a sarkaban valami allo farku gyoker.
2022. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%
Öreg, oltóponton csak agyatlan zombik vannak, ennyi erővel mehetnél ismerkedni a békemenetre is vagy egy Orbán Viktor rajongói körbe
2022. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Oké oké, mindent értek. ;) #1 voltam.
2022. jan. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
De csak akkor, ha legalább 10 oltásod van már!!
2022. jan. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Fél évente egyszer szeretnél ismerkedni?


Ahogy előttem írták, ismerkedni bárhol lehet, viszont maszkban nehézségekbe fogsz ütközni, mert az emberek többsége kevésbé szeret úgy beszélni, ráadásul nehezebb eldönteni külsőre ki szimpatikus.

2022. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A kommentekben kapsz elég oltást :D
2022. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A másfél méter távolság megvan, haver? Nem, mintha bárki betartaná...De oltakozni nem ismerkedés céljából megy valaki. Én önként mentem, mert akartam az oltást, de így is baromira ki volt a tököm az egésszel, nemhogy még bájologjak is valakivel. Akkor gondolhatod, hogy sokan azért mennek, mert a munkahely/utazás stb. miatt muszáj. Vondd le a következtetést.
2022. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mekkora csicskaság már…
2022. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!