Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak az "akkor már van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak az "akkor már van lakás, autó, pénz" társkeresési megoldóképlet tényleg működik?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen szemlélet, hogy fiatalon a férfiak nem kellenek a nőknek, de amikor majd 40 évesek lesznek akkora már lesz "lakás, autó, pénz" mintha ez egy valós megoldóképlet lenne arra ha egy férfi szexet akar, vagy párkapcsolatot.


Fordítva meg azt lehet hallani, hogy "mit akar már a 40 éves vénember?" és hiába van lakás, autó, pénz.



2022. jan. 5. 18:44
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
97%

22éves faszit keresek, 15év tapasztalattal.


Ennyi a lényege.

2022. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Így van, én se hallottam még olyan férfiról, aki 40 éves kora előtt elkelt volna, 40 éves kora után meg már túl öreg, szóval ezért is marad minden férfi magányos. Bezzeg a nők mind elkelnek.
2022. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy akkor ki a jóisten veszi el őket?
2022. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Így van, én se hallottam még olyan férfiról, aki 40 éves kora előtt elkelt volna"


🤣🤣🤣🤣

2022. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem munkanélküliként is ment a csajozás, nem értettem sosem hogy minek kell hozzá lakás(nekem ez alsóhangon 40 milla, hozzá a pénz kb 10, kocsi meg kinek mi a kedvence)
2022. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Autón kívül mindkettőben szarul állok, mégis van barátnőm. Nem ezen múlik.
2022. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Én annyira nem vagyok mérvadó, mert nagyon szigorúan vallásos vagyok, de miután 30 lettem, és lett lakásom, jó munkám, kocsim (ne olyan borzasztó cuccra gondoljatok, de egy használt kocsi, budai garzon, 600k nettó), azután érezhetően megnőtt irántam az érdeklődés.


Persze ezek az érdeklődők sem instalányok voltak, amiről az itteni arcok álmodoznak, hanem inkább olyan kedves, szomszédlánytípusú arcok.


Tanulság persze nincsen, mert ez lehet, h korábban is összejöhetett volna, ha intenzíven csajozok a korombelieknél.


Végül találtam egy keresztyén lányt, és feleségül is vettem.

2022. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Szokásos unatkozó incel-kérdés.
2022. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
#7 Akkor jol kiaknaztad a lehetosegeset. Ja, nem.
2022. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

A működő "megoldóképlet" leginkább az hogy legyél igazi jó ember belül, de egy kicsit hintsd meg az előadásmódot s3ggfejséggel. Ez nem azt a piszkálódó idiótát jelenti, ami elsőre beugrik, hanem csak annyi, hogy gyúrtál önismeretre, emberismeretre, és hajlamos vagy rövid úton kiébreszteni az embereket a játszmarendszereikből egyszerű igazságokkal. Nyilván ha tévedsz, van tartásod beismerni, és nem folysz semmi olyanba, aminek nem előnyös, ha egyszer csak felkavarod az állóvizet.


Ha kb ezeket választod szilárd alapoknak, akkor idővel megteheted, hogy ténylegesen megnyílsz azoknak, akiket erre kiválasztottál.

2022. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!