Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak az "akkor már van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak az "akkor már van lakás, autó, pénz" társkeresési megoldóképlet tényleg működik?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen szemlélet, hogy fiatalon a férfiak nem kellenek a nőknek, de amikor majd 40 évesek lesznek akkora már lesz "lakás, autó, pénz" mintha ez egy valós megoldóképlet lenne arra ha egy férfi szexet akar, vagy párkapcsolatot.


Fordítva meg azt lehet hallani, hogy "mit akar már a 40 éves vénember?" és hiába van lakás, autó, pénz.



2022. jan. 5. 18:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

😅


Van benne valami! Kollegám 28 évig egyedül volt. Örökölt, most van autója és lakása. Azonnal kapta a lehetőséget a nőktől kapcsolatra. 28 évig meg nagy ívben kerülték.

2022. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

# 11


azokkal mi van akiknek nem örökölnek, autójuk nem volt soha, mégis állandóan válogathatnak a nők közül? Ők mit csinálnak máshogy?

2022. jan. 6. 09:12
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
#12 Ők kamuznak, vagy virítanak miközben nincs mögötte semmi.
2022. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 VincentLaw ***** válasza:
90%

#6

Nekem pont a másik kettő van meg, autóm meg nincs és barátnőm se. Arra következtetek, hogy az autó lesz a kulcs :D

2022. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

# 13


én komolyan azt hiszem azok kamuznak akik azt állítják hogy autó és lakás nélkül és átlag fizetéssel nincs szex vagy párkapcsolat.


Ti milyen világban éltek?


Komolyan kérlek hogy magyarázd el.


Én gyerekként is csóró voltam, most 43 évesen sincs saját lakásom, bérlek, autóm nincs. Havi átlag nettó 300-400 a keresetem, de SOHA nem volt probléma akár alkalmi szex (nem prostikkal hanem igazi nőkkel) vagy igazi párkapcsolat kialakítása.

2022. jan. 6. 09:49
 16/22 anonim ***** válasza:
Vagy a valóságban élnek, nem a neten.
2022. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki kinezet szempontjabol top 10-20% akkor az egzisztencia nem kovetelmeny
2022. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

# 16


# 17


Nem az lehet a helyzet a valóságban, hogy kinézet szempontjából elhanyagolja magát sok férfi?


És hogy ez okozza a külső miatti problémákat?

2022. jan. 6. 09:53
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem. Azert a testmagassag, az arc meg hogy ugy altalaban mennyire maszkulin az genetika.

Nyilvan hajat, fogatmosni meg edzeni azt lehet genetikatol fuggetlenul.

2022. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan. Annyi pasit látok az utcán, aki kis odafigyeléssel sokkal jobban nézne ki.
2022. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!