Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy 30 éves nőként nálam lakik a 20 éves húgom?

Figyelt kérdés

Enyém a lakás, a város, ahol lakom, ott kezdte az egyetemet a húgom, így anyagi okokból, nálam lakik, nekem is jó, mert szüleim így beleszállnak a rezsibe.

Volt, akivel elkezdtem ismerkedni, és leszólt ez miatt. Tényleg ekkora gáz lenne?



2022. jan. 6. 13:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%
Nekem olyan szólt be, aki albiban lakott hogy mi a testvéremmel a közös lakásunkban lakunk.
2022. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem mai világban, az sem gáz, ha valaki a szülőkkel lakik otthon... Brutálisan felmentek az ingatlan árak, az albérletek is drágák...
2022. jan. 6. 17:41
 23/37 anonim ***** válasza:
28%

2 nővel jó egyszerre az ágyban lenni. 😍😍😍

Nem is értem annak a férfinak a hozzáállását.

2022. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
38%
A nő azt csinál amit akar, a férfiak elnézik. Csak a férfi lakjon egyedül már, különben nem ember a nők szemében ismerkedéskor.
2022. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
23, látom beindult a fantázia 🤣🤣
2022. jan. 6. 20:46
 26/37 anonim ***** válasza:
57%
Legyél a csajom engem nem zavar
2022. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
55%

Olvastam a sok támogató nő hozzászólást is. Én is egyetértek, nincs ezzel semmi baj, de egyből az ugrott be: Ha ugyanez lenne a szitu férfiként leírva, máris elhordanának mindennek.

Mert egy férfinál közel sem ilyen megértőek és támogatóak ezek.

De veled nincs semmi baj ennyivel amit írsz kérdező

2022. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Exem az anyukájával lakott és az öccsével, majd 30 évesen, mikor összejöttünk... Hidd el, egy rendes lány nem ezt nézi szerintem, ha úgy alakul, úgyis összeköltöztök majd 🙂
2022. jan. 6. 22:29
 29/37 anonim ***** válasza:
42%
Hát akik itt ebben a témakörben nőként vagy feminista férfiként osszák az észt azok általában nem tartoznak az általad említett "rendes" kategóriába kérdező
2022. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Artemovszk ***** válasza:
100%
Ez oda-vissza játszik, mert ha a pasi egyedül él, akkor tudtok ott találkozni. De ha ő sem egywdül lakik, akkor mien alapon szól le?
2022. jan. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!