Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30 éves nőként mennyi esélyem...

30 éves nőként mennyi esélyem van hogy belém szerethessen egy férfi?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban is van esélyem szeretve lenni és szerelemre lelni? Mert véget ért 7éves kapcsolatom és már nem nézek ki ugy mint fiatalon :( sokkal nehezebb 30évesen most mindent ujra kezdenem nem beszélve a felhozatalrol a legtöbb vagy gyereke van vagy károsszenvedélye. Kevés a meg maradt normális.

2015. febr. 1. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
30as nőkből nem egy, bombán néz ki :)
2015. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 RRR ***** válasza:

sok

ne izgulj!!

2015. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem a kor miatt kevesebb az esélyed, hanem mert leírtad magad. Ha magad nem szereted, hogy várod el, hogy más szeressen?
2015. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én 33 éves nő vagyok, ugyanez a szitu. Annyira nehéz találni valakit :( Meg nem is nagyon tudom, hogy keressem. Keressem-e, vagy mit csináljak, hova menjek ismerkedni? Olyan, mintha valami lehetetlen küldetés lenne ez az egész.
2015. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy esélyed van rá, nőként könnyebb társat találni mint férfiként (ebben a korban is)...

33F

2015. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehetetlen én 20 vagyok de simán beválalnák komoly kapcsolatra is egy 30-as nőt
2015. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Amiota ujra szingli vagyok azt vettem észre hogy a korombeli férfiak tinédzserekkel foglalkoznak és ez elszomorit hogy most ilyen kislányokkal versengjünk.

Na meg sok kapuzárásos férfi átnéz az én korosztályomon és 16-25évesig válogatnak.

2015. febr. 1. 20:32
 8/24 anonim ***** válasza:
En 33 eves vagyok es komolyan ez a legjobb kor megtalalni a megfelelot😄😄 En most ertem be, most erzem jol magam a boromben, valahogy kiteljesedtem es elvezem:-))))Szoval ne add fel hanem elvezd ezt az idoszakot, harmincasnak lenni sztem a legjobb:-))))
2015. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 30-as nők a legjobbak :)

29/f

2015. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
# 7: És neked kéne olyan pasi, aki a tiniknek veri a nyálát? Van olyan is bőven, akik meg nem, miért azokkal foglalkozol, akik neked úgysem kellenének?
2015. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!