Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők vonzódni miért kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vonzódni miért kezdenek ha közömbösen viselkedek?

Figyelt kérdés

Ez az oka annak a furcsa jelenségnek amit más férfiak is tapasztalnak, hogy azok a nők kezdenek vonzódni hozzájuk akik nekik nem kellenek, hiszen aki nem kell azzal közömbösen viselkedsz, persze nem udvariatlanul, csak mentesen bármilyen ráutaló, a nőre ráhatni próbáló cselekvéstől, beszédtől stb.


Ha pedig kifejezem a vonzalmamat valamilyen módon akkor kisebb eséllyel lesz bármi a dologból.



2022. jan. 8. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom félreértelmezed a nők viselkedését, és vonzódásnak véled azt, ami sima kedvesség vagy udvariasság.
2022. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Vagy az is lehet hogy így nem félsz önmagad adni és így màr vonzod a nőket.


De ott kellene lenni , hogy fel tudjuk mèrni miről van szó

2022. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 1


szerencsére nem szoktam a két dolgot összetéveszteni. :-) Most csak azokra a dolgokra gondolok ami tényleg vonzódás. Pl. a nők csak úgy kedvességből egy nem közeli barátot nem érintenek meg fizikailag. Amikor már rendszeresen keresik az alkalmat hogy hozzád érhessen, akár csak "véletlenül", egészen közel húzódnak, kb. 20 centire vagy nem zavarja hogy összeér a testetek hoszzabb ideig.

2022. jan. 8. 17:28
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Amit #2 ír abban van logika. Lehet azokkal természetesebb, lazább vagy akiknek nem akarsz tetszeni. Ez a legtöbb emberrel így van.


Ill. az is lehet hogy (csúnyán mondva) bénán udvarolsz. Nyilván nem vagyunk ott, nem látjuk.

2022. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell ezt túlmisztifikálni! Ez kizárólag az egójuk miatt csinálják a nők. Nem tudják feldolgozni, hogy nem heversz a lábuk előtt, ezért kezdenek irreálisan viselkedni.


Nekem volt olyan nő, akiért odáig voltam. Adtam is neki a jeleket, de ő csak gúnyolódott rajtam, és konkrétan le sem szart.

Aztán mikor meguntam, és elkezdtem látványosan ignorálni, de olyan szinten, hogy még köszönni sem köszöntem neki, csak ha nagyon muszáj volt, akkor meg ö közeledett volna.

2022. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

#5 Olyan cuki ezeket a válaszokat olvasni :D Mint mikor az ovis gyerekek összeülnek, hogy megtárgyalják a részvénypiaci előrejelzéseket.


Nem kell ide női válasz, az incelek tudományos érvelése megdönthetetlen.

2022. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

6-os!


Fáj az igazság? Nem baj! Ez akkor is egy létező jelenség.

2022. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Velem ezt a pasik csinálják. Esélye nincs, de lohol, pedig nem csinálok semmit. Aki felé pedig kifejezem a tetszésemet, az meg nem akar tőlem semmit. Pedig hasonló kaliberű férfiakról van szó, de értelemszerűen, akitől nem akarok semmit, annak van olyan tulajdonsága, ami engem zavar.
2022. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

#7 nem kellett volna figyelmet szentelned a válaszomnak, és akkor rögtön belédzúgtam volna.


Így sajna buktad. Túlzott érdeklődést mutattál irántam :D

2022. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3

Kérdező, én ilyet két esetben teszek. Aki nem tetszik, nem akarok neki tetszeni, vele szemben lazábban tudok viselkedni. Tehát haveri szinten.

Szóval vagy minden hátsó szándék nélkül merek vele viccelődni bátran, hozzá érni...pont mert tudom, oda-vissza csak haverok vagyunk, nem lesz félreértés.

Van egy másik haveri verzió is. Mikor kicsit bejön, de nem akarok tőle semmit. Viszont mivel bejön, így jó provokálni kicsit. :)

2022. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!