Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen márkájú vagy típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú vagy típusú karórát,kell villantani egy nő előtt? Azt akarom hogy komolyan vegyen,férfiasnak akarok látszani.Sokat dob egy ember megjelenésén,egy kis alfaságot( más vagyok mint a többi),is jelképez. F/48

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
48 évesen ennyire futja a szellemi szinted?
2022. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
A nők nem értenek az órákhoz.Mindegy milyen csak esztétikus és férfias legyen. Nekem is tetszenek az órák a férfiakon, de mindegy hogy 5 ezres vagy 50 ezres, úgyse tudom.
2022. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Minimum egy Longines.
2022. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Na már megint az órás ember. Nem akarlak megsérteni, de az órás szakma kihalt!
2022. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Minden héten kiírja valamelyik debil ezt a kérdést.

Szerintem olvass vissza a régebbi kérdésekre, ott le van írva, hogy sajnos ha egy debil vagy, akkor a másfél milás órádat villogtatva is egy debil maradsz.

2022. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

4.-re.


FENÉT!


Csak eltolódott a minőség és a luxus irányába. A proli meg úgyis okosórát visel, mert szerinte az a MENŐ.

2022. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Neked már semmilyet, úgysem leszel szebb.
2022. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Ilyet-e, ez az igazi menőűség. De csak ha megfelelő karméreted van hozzá!


[link]

2022. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Amikor elkezdtem ismerkedni a férjemmel, ebayről rendelt 1.800 forintos karórája volt. Ami egyrészt nekem fel sem tűnt, másrészt amikor feltűnt akkor konstatáltam, hogy "Jéé, karóra."

Egyszer leöntöttem sörrel, akkor mondta, hogy mennyi és honnan van. De azóta is működik.

2022. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem érdekelt milyen karóra van a másikon. Mikor megismertem a férjem , egy mit tudom én milyen órát hordott: vastag ezüstös pántja volt és kerek számlapja. Ennyire értek tehát az órákhoz :D Azóta okosórára cserélte.
2022. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!