Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen márkájú vagy típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú vagy típusú karórát,kell villantani egy nő előtt? Azt akarom hogy komolyan vegyen,férfiasnak akarok látszani.Sokat dob egy ember megjelenésén,egy kis alfaságot( más vagyok mint a többi),is jelképez. F/48

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
10-es a kérdező szerint, akinek okosórája van, az proli.
2022. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát, aki egy órából von le következtetést az illető "priliságáról" na nálam az a proli. De mások véleménye engem hidegen hagy, így a kérdezőé is. :) #10-es voltam
2022. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 peca1000 ***** válasza:
89%

Én nem hordtam karórát.


Mindíg volt nőm.


Ha tudni akartam hány óra, elővettem a mobilom, és megnéztem.

2022. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is előveszem az iPhone-om, mindig a legdrágábbat veszem elő és a lányok is ujjonganak érte. Meg ha nekik is veszek egy iPhone-t, akkor megnyílik a lábuk köze is.
2022. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól függ komoly nőt akarsz vagy k. Urvat. 😂 33 éves fejjel nekem kevés lenne egy óra villantas. Sokkal hamarabb nézem az emberi értékeit, hoyg normális, humoros, van önbizalma, mintsem egy kocsi kulcs, vagy drága cipő.. Lehet ufó vagyok... Ja nem.
2022. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fel sem ismerem ezeket. Annyit látok, hogy esztétikus-e vagy ronda, ez pedig abszolút független a márkától. Ez pl. egy Patek Philippe, de ritka ocsmány szerintem: [link]

Egy nőt ismerek, aki ránézésre meg tudja állapítani egy óráról a márkáját, de ő ilyen boltban dolgozott. :))

2022. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én bármikor veszek egy Rolex másolatot, tuti nem tudja meg a csaj, hogy hamis. Csak rápillant, hogy Rolex és elhiszi.
2022. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!