Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mit jelent, jelképez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent, jelképez a jeggyűrű? Mi jut eszedbe, ha akezedre nézel, és meglátod?

Figyelt kérdés
...vagy ha nem vagy házas, mi jut eszedbe, ha máson látod?
2019. ápr. 27. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagyok házas és nem is voltam, de sok éve viselem.

SOK nő meglátja és le sem köp, de sok direkt vonzónak tartja, ráadásul simán beadom, hogy nős vagyok, ezért max. szex lehet. Mint a Kellékfeleség filmben.


Jó szűrő!


Ha meg nőn van gyűrű...kit izgat? Nem feleségnek akarom.

2019. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Igazából semmit. Nálunk a házasság semmit nem változtatott a kapcsolaton. Egy jó kapcsolat nem lesz jobb tőle, egy rossz kapcsolatot se fog megjavítani. Ahogy az elköteleződésre sincs hatással. Mi kb az első perctől kezdve házasok voltunk, csak nem volt róla papírunk.

Egyébként nem hordom a gyűrűm, mert balfsz vagyok és tuti elhagyom vagy tönkreteszem. Meg nem is birom elviselni magamon sokáig az ékszereket. De számomra annyit jelent, hogy van egy párom akit szeretek. De ez gyűrű nélkül se lenne másképp. Általában csak az esküvő rohadt vicces pillanatai jutnak eszembe. Nem volt éppen tradícionális az esküvőnk, ami társadalmilag nem elfogadott egy esküvőn az megvolt nálunk. :D

2019. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem szoktam nézni ki hord jegygyűrűt. Mi annak idején kijöttünk az anyakönyvvezetőtől, levettük és azóta sem hordjuk.
2019. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Abszolút nem figyelem kinek van, ha véletlenül a szemem rátéved, akkor sem gondolok semmit.
2019. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha meglátom máson az jut eszembe, hogy foglalt.
2019. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se hordom csak ha nagyobb eseményre, ünnepségre pl esküvő stb megyünk.
2019. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár a karikagyűrűk csak idén nyáron kerülnek fel az ujjainkra, a Köves eljegyzési gyűrűt minden nap hordom, le szoktam venni (pl szappanos víz ne érje, stb) és mindig eszembe jut, hogy milyen gonddal választhatta ki (3 nő segítségét is kérte benne, leendő sógornőmét, leendő anyósomét és édesanyámét), egy egész kis meghitt hangulatot szervezett össze teljesen meglepetésnek. Gyönyörű volt. Eszembe jut, hogy mit érzek iránta. :)
2019. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A házasságunk és a szerelmünk jelképe. Hivatalosan, a törvény előtt is egy család lettünk amióta felhúztuk egymás ujjára. Hordjuk is mindketten azóta is.
2019. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

42 eve viselem es a mai napig orommel tolt el ha ranezek.

tulajdonkeppen kettot hordok, mert az elso karika amit az eskuvonk ota viselek, a masodikat pedig a 25. hazassagi evfrdulonkra kaptam a ferjemtol il. mindkettonknek vettunk.

2019. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jut eszembe róla hogy az asszony sokszor hozzámvágta és kereshettem a ház előtt a parkolóban vagy bárhol a sötétben zseblámpával ahol kifakadt. Egyszer újat is kellett készíttetni de mondtam neki hogy oké de a cehhet ő állja. Azóta nem vágja hozzám de a gyűrű is meglett amit utólag sem mondtam el.
2023. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!