Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehetek incel ha már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetek incel ha már volt közöm nőkhöz?

Figyelt kérdés
Gondoltam hobbiból incel leszek, mert miért ne? De így... 😌
2022. jan. 10. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pár év sikertelenség után lehetsz még, ne add fel
2022. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehetsz incel, ha a nőket okolod amiért nem sikerült stabil kapcsolatot kialakítanod.


Az, hogy véletlenül hozzáért a kezed a pénztáros fiatal lányéhoz fizetéskor nem számít annak, hogy volt már közöd nőhöz. :D

2022. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor csak volcel leszel!
2022. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Olvass utána az incel mit jelent, rájöhetsz - ha nem vagy már szűz, ha volt már barátnőd valamint, ha az, hogy elbeszélgess nőkkel nem jelent problémát számodra akkor már nem lehetsz incel. A nőgyűlölő komment, vagy a nők fikázása önmagában ehhez nem elég. Mondjuk itt a gyakorin aki nem ért egyet a nőkkel arra alapból rásütik az incel jelzőt, de hát a helyzet az, hogy az incel CSAK önbevallásos dolog, lévén Te rendelkezel olyan információkkal, amik miatt incel lehetsz. Más ránézésre nem tudja megállapítani volt-e nőd vagy jártál-e már punciban.
2022. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 volt két barátnőm, az egyik egy hosszabb, évekig tartó kapcsolat volt.


#4 hát... Ja. Szűz már nem vagyok, de ismeretlen nőkkel való elbeszélgetés már egy kicsit problémás.


Valahogy nem tudom megtalálni a közös hangot egy olyan nővel aki 3 szóba fejezi ki magát, vagy nem tudja előre vinni az adott beszélgetést.


Ritkán találok olyan nőt akivel kijövök normálisan, és tetszek is neki.


De ezek szerint az incelségről már lekéstem. 😌

2022. jan. 10. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es

Nekem volt már barátnőm, vele vesztettem el és nem prostival és jó beszélgetőpartner vagyok.

Viszont semmiféle vonzalmat nem keltek, férfiként langyos víz vagyok a nőknek.

Incelnek vallom magamat.

2022. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: az, hogy olyan nőkkel aki 3 szóban fejezi ki magát nem találod meg a közös hangot az nem a Te hibád. Emiatt nem lehetsz incel, hisz Te megpróbálod. A nőknél sajna már kialakult egy kis kommunikációs defekt, sokuknak egy bővített mondat feldolgozása meghaladja a képességét és a saját butaságát palástolva támadólag vagy épp lekezelően lép fel. (Férfiak közt is van olyan, aki hasonló kommunikációs képességekkel bír, nnnna .... őket is főbe kellene lőni)

#6 A szüzesség elvesztése már kizárja azt, hogy incel vagy. Az incel-ben az cel a celibate azaz szüzesség szót jelenti. Ezeknek az embereknek soha semmilyen szexuális kapcsolatunk nem volt nővel. Egyébként nincs jelentősége, hogy barátnővel vagy prostival vesztetted el. A másik, hogy az incelséghez nincs köze a "vonzalom keltés"-nek. Ha jó beszélgetőpartner vagy akkor a kommunikációval nincs gond. Egyébként nekem is ez volt a problémám - bárkivel jól eldumáltam, volt, hogy jó hangulatot csináltam, volt, hogy lelki szemetesláda voltam (nőknek), de ebben az egy témakörben valahogy blokkoltam. Nem tudtam kapcsolatot kezdeményezni, de nem is a nőket tartottam hibásnak érte. Ha valakinél mégis kibirtam préselni egy elfogadható szöveget (nem csajozós duma ... ahhoz pancser voltam), amivel rávezettem volna, hogy én többet szeretnék .... na ott már lepattintottak. De teljesen mindegy, ha el tudsz beszélgetni a nőkkel már megintcsak kilőttél egyet az incelek jellemzőiből. Emellett az incel fő jellemzője hogy a nőket szidják, őket tartják felelősnek azért mert nekik nincs kapcsolatuk velük. Emiatt keverik sokan a hozzám hasonló bunkókkal. Kommentek miatt rám is rengetegszer sütötték már az incel bélyeget. Nem vagyok az, csak ki merem írni amit tapasztalok. És ugyanúgy megteszem férfiakkal kapcsolatban is, csak amikor a puncisoknak elszáll az agyuk ezt a részt már rendszerint nem veszik észre.

2022. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marci71 ***** válasza:
Attól hogy nem vagy szűz még lehetsz incel, annak ellenére amit itt írtak előttem. Az incel az involuntary celibates rövidítése. Azaz önkéntelen cölibátust(nőtlenséget ) jelent és nem szüzességet. Azaz olyan személy aki szeretne szexuális vagy romantikus kapcsolatot de nem képes partnert találni. Nőgyűlölethez meg hasonlókhoz nincs köze , azon kívül hogy az incelek egy része nőgyűlölő, de ez nem szükséges ahhoz hogy incel légy
2022. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!