Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nők válaszaira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők válaszaira vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mi állhat annak a hátterében ha egy férfi incel lesz, vagyis teljesen sikertelen a nők terén?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
Persze attól még férfiak is írhatnak..:)
2022. jan. 8. 23:32
 2/73 anonim ***** válasza:
14%

Pénztelenség.

Nincs pénze, így nincs önbizalma. És ezért nincs nője.

2022. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
15%
Egyértelműen a szegénység közrejátszik.
2022. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
83%

Nem szerintem, mert engem érdekelt, hogy ez miért van, és redditen inceleket kérdeztek, mitől lettek azok, többségük a filmeket mondta. Hogy azt hitték, csak elég kedvesen viselkedni, és szexet kapnak cserébe, mint a tinifilmekben.


A személyes véleményem, hogy szerintem a fiúkat pont az ilyen filmek kevésbé motiválják változtatásra. Nekem van olyan barátnőm, aki egyszer csak összehívott minket, hogy költözik külföldre. Az motiválta, hogy végignézett egy sorozatot. Nem arról szólt, hogy költözz, nem is városokról, egyszerűen a főszereplő motiváltsága őt is előremozdította. Van olyan barátnőm, aki filmből szerezte a motivációt fogyáshoz vagy tanuláshoz is.


Szerintem hiányzik az, hogy a fiúknak is írjanak olyan filmeket, aminek nem az az üzenete, hogy jó vagy így, hanem hogy ismerd meg önmagad és merj változtatni, tenni a saját álmaidért.

2022. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
15%
A sok pénz önbizalmat ad, pénzes férfiaknak egyértelműen nagyobb esélyük van nőt szerezni.
2022. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
74%

Nő vagyok, szerintem ennek lehet környezeti hatás is az oka: konkrétan gyereknevelésre alkalmatlan, vagy azzal nem foglalkozó szülők, akik azt hiszik, a gyereket csak megcsinálni kell, meg a fizikai szükségleteiről gondoskodni, másról nem.

Veleszületett dolog akkor lehet, ha az illető spektrumzavaros, vagyis autisztikus vonásai vannak.

2022. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
85%

Én habár nem vagyok incel, de sikertelen a nőknél igen. Simán csak nem tudok ismerkedni. Nem vagyok önbizalomhiányos, de viszont félénk igen. Nem tudok odamenni senkihez.


Én ezt nem tartom bajnak. Majd lesz valaki.


Bár tegyük hozzá nincsenek egekben az elvárásaim. Azok teljesen normálisak.


Nem, nem a topmodell csajokra bukok. Jól elvagyok egy aranyos duci csajszival is.


Alapvetően elfogadó vagyok, és szeretem ha a másiknak más a véleménye és lehet vele a véleményeket ütköztetni.

2022. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
63%

#7:


"Nem vagyok önbizalomhiányos, de viszont félénk igen. Nem tudok odamenni senkihez."


Amennyiben van baráti társaságod, akikkel eljárkálsz, akkor erre az "odamenéses ismerkedésre" legtöbbször nincs is szükség.

2022. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
81%
Arra kíváncsi lennék, hogy az inceleknek milyen a családi háttere, milyenek a szülei.
2022. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
87%

#9:


#6 voltam. A családi háttérrel kapcsolatban még hozzátenném, hogy a maximálisan jó szándékú, de gyereknevelésre teljesen alkalmatlan szülők akaratlanul is iszonyú károkat képesek okozni. Sajnos.

2022. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!