Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van incel a környezetedben?

Figyelt kérdés

Tehát a környezetedben ismersz olyat, akire igaz lenne ez a jelző? Csak szeretném felmérni, hogy ki mit tapasztal ezzel a témával kapcsolatban.


Mert az én ismerettségi körömben kövér és vékony, alacsonyaknak, magasaknak és mindenféle külsejű férfinak van barátnője.


Ezért én nem ismerek, de ez csak én nézőpontom és kíváncsi vagyok a tiétekre. Ismertek személyesen incelt?



2022. jan. 10. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, ismerek egyet
Igazából többet is ismerek, de a számuk kevés
Nagyon sokat ismerek
Egyet se ismerek
33 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
"Ez csak az én nézőpontom", bocsi a helyesírási hibáért..
2022. jan. 10. 08:31
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére nincsenek a környezetemben szuperciki incelek.
2022. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Gyakorin kivul nem ismerek incelt.
2022. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
27%
Nekem édesapám ilyen, de Ő diagnosztizált pszichés beteg.
2022. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudnám? Nem hangoztatják a nézeteiket.
2022. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%
Van több is.
2022. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván nem nevezik magukat annak, de attól még azok. Fiatalok, idősek között egyaránt találni. Én sem nevezem magam IRL femcelnek, mégis az vagyok.
2022. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%
Senkit nem ismerek, akinek soha nem lett volna barátnője 20 felett.
2022. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
14%

ismerek, én vagyok az XD


# 7 nektek a rózsaszín pirulát kellett bevenni?

2022. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Igen, három gyerekkori barátom is ebbe a csoportba tartozik. Érdekes egyébként, mert a társaságból rajtuk kívül már mindenki komoly párkapcsolatban/házasságban él.


Az egyszerűség kedvéért legyen A,B,C.


A az itteni tipikus incelnek megfelelő. Alacsony, kopasz, kis keresettel. Meg sem próbált soha ismerkedni, mert "minek". Mivel nem próbálkozott soha kapcsolata sem volt, pedig már 32 éves.


B gyerekkori trauma miatt nem alakított ki kapcsolatot. Tinédzserként volt egy barátnője, aki csúnyán átverte. Azóta nem bízik a nőkben és kb. ugyanaz a véleménye, mint az itteni nőgyülölőknek.


C az a jámbor, fura kategória. Mindig akart kapcsolatot, de ijesztő és fura volt a viselkedése a nőkkel (kirakta őket háttérnek miután megismert egy nőt, utánanézett interneten stb.). Ezenkívül csak olyan nővel akart kapcsolatot, akiket az itteni incelek "top" kategóriába sorolnak. Mivel sosem viszonozták a közeledését ő is ugyanazt fújta, mint a többi incel (chad, pénz, kocsi). Most egy szolidabb megjelenésű nő akart vele ismerkedni, de ha nem beszélem rá legalább egy találkozóra lerázza, mert "nincs meg a szikra". Végül belement a randiba és másnap már azt újságolta, hogy mennyire szerelmes. Meglátjuk, hogy mi lesz a vége.

2022. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!