Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtad múlna, hogyan próbálnád megoldani az incelek azon problémáját hogy nem találnak társat? Vagy esetleg elérni azt, hogy ne a világot és mindenki mást hibáztassanak a sikertelenségükért mindenféle konteó kreálásával?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
97%
Én megértem az elkeseredett pasikat, mert tényleg idegőrlő a hosszútávú egyedüllét és sikertelenség. De az ilyen mozgalom indító, magát incelnek elnevező, nőket és a társadalmat hibáztató, szexhiányos nyomorultakat nem sajnálom.
2021. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
98%

Ha vannak igazi barátaik (nem online), akkor megkérném őket, hogy beszéljenek vele őszintén.


Illetve csinálnék ilyen előadásokat, amiket ex-incelek tartanak, hogy segítsenek nekik felismerni a valódi hibáikat.


(Redditen mindkettőre láttam példát, incelek barátai beszéltek arról, mi az incel baráttal a probléma, és ex-incelek írták, hogy hogyan másztak ki a gödörből.)

2021. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
87%
Az itteni konteós, nőgyűlölő ocsmányságokat író inceleket semmivel sem segíteném. Maradjanak csak maguknak, a nőknek jobb így. Legalább egy nő életét se tudják tönkretenni.
2021. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
78%

Szerveznék partyt egyedulallo nok es ffiak reszere.

Habar ezt a státuszt nemigen vállalja fel senki. Azaz nem lehet diszkriminaltan csinalni esteket. Kiveve a homi bárok.

2021. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

4


Ebben egyetértek, de vannak közölük olyanok akik erőszakos cselekedeteik révén szeretnék megleckéztetni társadalmat, különösen a nőket, továbbá érvényesíteni azon céljaikat, amelyeket nem érhetnek el érvekkel és meggyőzéssel.

Ha nőt nem is sikerülne találniuk, abban lehetne segíteni nekik hogy ezt az önsajnáltató, nőket és a társadalmat hibáztató életstílust elhagyják mert ez nekik se jó, és annak is fent áll lehetősége hogy valamelyiknél elpattan a húr azt merényletet rendez itthon.

2021. okt. 8. 15:34
 6/61 anonim ***** válasza:
88%

#6 segítse őket ebben szakember! Azaz pszichiáter. Én nem vagyok az.

Ezeket a fórumokat is figyelje szakember (a policáj) és avatkozzanak közbe ha szükséges.

Nekem semmi közöm idegen emberek lelki jóllétéhez. Főleg nem, ha közveszélyes őrültek.

Saját magamért felelek. Hogy kivel állok szóba, hova járok, kihez megyek fel, kit engedek a lakásomba.

2021. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
10%

"ex-incelek írták, hogy hogyan másztak ki a gödörből"



Altalaban ugy jottek ki, hogy oszejottek vmi idosebb, gyerekes novel, vagy atpartoltak a fiukhoz.



A kerdesre valaszolva:


Body-positivity kampany kell a ferfiaknak is. Vagyis nemcsak a lapatallu izomjozsikat kellene mutogatni a mediaban.



37F incel

2021. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
93%

8: Ja és ha gyerekes nővel jön össze az illető az gáz? Az amolyan "másodrendű"?


Melegségre már nem is akarok reagálni igazán, mert nincs olyan, hogy átpártolás.. De ha belemegyünk abba, hogy be meri vallani az illető magának, hogy érdekli a saját (binárisan definiált) neme (ami benne volt végig), akkor is feltehetném ugyanezt a kérdést. Az is olyan másodrendű szerinted?


:)

2021. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
45%
9 Azért valljuk be gyerekes nővel összejönni áldozat vállalás egy pasinak. Vagy azért teszi mert nincs jobb, vagy azért mert sok van a mérleg pozitív oldalán, de a gyerek mindenképpen negatívum.
2021. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
24%

"Ja és ha gyerekes nővel jön össze az illető az gáz?"



Igen, az rohadtul gaz...



37F incel

2021. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!