Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jussak előre? Még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jussak előre? Még a profil megtekintésig sem jutok el a neten?

Figyelt kérdés

Sokan itt problémáznak, hogy mennyi oka van, hogy nem találnak társat.


Nekem még a profilomat sem nézi meg senki, csak a 60 felettiek. Üzenetre végképp senki sem válaszol(vagy sablon elutasító üzenetet), randiig eljutni ilyen netes társkeresőn egy álom kb. És akkor még ott van, hogy élőben is stimmeljen a dolog.


Jó képeim vannak, normális profil leírással. Ennél többet nem tudok tenni.


2022. jan. 14. 05:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9: Mert nem akar a kerdezo 50. utolso csicskakent beallni a sorba olyan lanyokhoz, akik azthiszik magukrol, hogy luxuscikk a pinajuk? Ettol egyertelmu, hogy nem kivancsiak ra? Meresz kovetkeztetes.
2022. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10: Az, hogy a normális tanácsokat képtelen vagy felfogni, az arcod viszont jó nagy hozzá, alpári stílussal nyakon öntve. Értelemszerűen egy nő sem lesz rád kíváncsi. Okkal.


#11: A kérdező pont be akar állni egy sorba, csak semmit sem tud hozzá felmutatni.

2022. jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12, :DDD Jól van mester, köszi a helyre igazítást!
2022. jan. 15. 01:22
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: Szívesen! Talán neked is összejön, ha teszel is valamit érte. Több ezer embernek már sikerült.
2022. jan. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

#14: Óriási tévedésben van az, aki azt gondolja, hogy valakinek csak azért nem sikerül hosszabb távon sem a társkeresés, mert nem tesz eleget érte.


Én férfiként több, mint három éven át intenzíven társkeresőztem a neten, tényleg hatalmas energiákat fektettem bele, nagyon kulturált és kedves módon próbáltam ismerkedni, s nemcsak szép nőknek írtam, és az egészből egyetlenegy komoly kapcsolatom sem lett. Két kezemen meg tudom számolni, hány nővel jutottam el az első randiig. Senkit nem hibáztatok, s nem panaszkodom, de ettől még egyszerűen ez a helyzet. A netes ismerkedésben az előfizetőknek nincs az egy nap küldhető üzenetek száma korlátozva, s ezért még egy átlagos nő is annyira sok férfitól kap naponta üzenetet, hogy a döntő hányadukat talán el sem olvassa, de biztos, hogy ignorálja. Minden újonnan regisztrált nőt tömegesen "letámadják" a férfiak az első héten (ezt a nőktől tudom). S ha mégis elkezdődik egy levelezés, a naponta érkező sok levél miatt az ember könnyen perifériára kerülhet a jelölt nők szemében, s ezért a további ismerkedés megszakad. S akkor arról még nem is szóltam, hogy a netes társkeresőkön sok olyan nő van, aki maga sem tudja, hogy akar-e társat, vagy sem. Csak "szétnéz", bizonytalankodik, halogatja az első randit, s egyszer csak, mondjuk egy hónap levelezés után megírja, hogy meggondolta magát, mégsem akar társat. Nekem jó néhány ilyenhez volt "szerencsém". S persze ott vannak azok is szép számmal, akik a párjuk háta mögött keresnek társat vagy szeretőt, vagy hazudoznak magukról (pl. kor, családi állapot). Ha valóban annyira sok középkorú, "gyermektelen, diplomás hajadon" volna, amennyi a társkeresőkben, akkor már durva népességfogyás következett volna be Magyarországon. Többen be is vallották a levelezésben, hogy füllentettek az adatlapjukon. Engem pedig annyira taszít a hazugság, hogy én nem fogok olyannal ismerkedni, aki hamis adatokat tesz ki magáról a netre. A korrektség előfeltétel, s bizalom nélkül nem lehet kapcsolat.


Szóval jelenleg egyszerűen az a helyzet, hogy a netes társkeresés elsősorban csak a kimondottan jóképű férfiaknak jön be. A nők megnézik az arcképét a jelentkező férfiaknak, s első körben ez alapján szelektálnak: így a felső 20% tarol, többiek kínlódnak, s örülhetnek, ha 30 levélből egyre jön pozitív válasz. S a válaszolók nagy többségükben egyszer csak "eltűnnek". Nagyon kitartónak kell lenni ahhoz, hogy valaki ebben a frusztráló keresgélésben lelkes maradjon.


Az "élőben" való társkeresés pedig manapság már gyakorlatilag csak a legfiatalabb korosztálynak reális esély. Idősebbeknek egyszerűen nincs hely, ahol össze lehetne ismerkedni nőkkel. Vidéken végképp.

2022. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is sok évig társkeresőztem, mindig profil alapján személyreszabott leveleket írtam.

Gyakran szembesültem azzal, hogy a nőknek pl. 192 olvasatlan levele van" és ehhez hasonló, de jellemzőbb volt a 300 fölötti olvasatlan levelek száma. Akivel ki is alakult valami, az több gördülékenynek tűnő levélváltás után szó nélkül eltűnt.

Ettől függetlenül ismerek többeket, akiknek sikerült a netes társkeresés és házasság lett a vége.

2022. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!