Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik lelki szemetes ládának használtok férfiakt, ti mit éreztek?

Figyelt kérdés

Jó érzés kihasználni a másikat?

Vagy nem is érdekel titeket a másik?



2022. jan. 14. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Fejtsd ki...
2022. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Érdekel és csak azt a férfit használom annak, aki engem szintén annak használ.
2022. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Panaszkodni jó vagyok, párnak nem.

Kisírják magukat meg haverkodni jó vagyok. Aztán egyszer csak benyögik hogy milyen jó nekik, lett frankó pasijúk.

2022. jan. 14. 17:22
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Figyi csak mondd meg a csajnak, hogy nem szeretnél a barátja lenni. Nem fog összejönni a b...szás még akkor sem ha évekig hazudod a szemébe, hogy a barátja vagy, és hogy érdekelnek a problémái. Fogadd el, hogy nem lesz több ennél.

Legyen tartásod, és engedd el. Mennyivel több méltóság van már abban, ha elfogadod, hogy nem lesz szex, mint hogy az őrületig frusztrálod magad azon, hogy "lelki szemetesládának használnak" (ergo a barátjának tekint ez a lány, és megbízik benned)


Amúgy nem; nem jó érzés, ha egy fütyi a képedbe hazudj, hogy a barátjának tekint, aztán később derül csak ki, hogy már-már gyűlöl. Kifejezetten szar érzés, jobb lenne, ha őszintél lennétek.

2022. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem használtam ki senkit, mivel én is ugyanúgy hallgattam a sirámaikat, h.ülyeségeiket, de én sosem fordítottam ellenük, mert komolyan gondoltam, hogy ők a barátaim. Arról nem én tehetek, ha valaki csak azért színlel barátságot, mert a bugyimba akar jutni.

Az pedig nem érdekel, hogy vergődtek azon, amikor lett párom. Egyik sem jobb ember a páromnál. Arról meg szintén nem tehetek, hogy ha egész nap próbálkoznának minden módon, akkor sem nedvesednék be rájuk, a páromra meg igen. Ilyen az élet, ha nem tetszik, akkor nem kell nőkkel barátkozni és aztán szexet/kapcsolatot várni érte cserébe.

2022. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom, hogy aki emiatt hisztizik, azt sosem a lelkem érdekelte, hanem csak a lyuk rajtam. Nem tudom az olyat sajnálni, aki valójában csak szexre akar használni és hogy hogy vagyok csak azert kérdi meg, hátha ezen az úton a bugyimba jut.
2022. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
4. Na mert a nők olyan őszinték igaz? Sokszor ők se tudják hogy mit akarnak, de ezért is a férfi a hibás.
2022. jan. 14. 17:43
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig tudtam, mit akartam, pláne azt, hogy mit akartam vagy nem akartam az adott férfitól. :)
2022. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

Csakis te vagy a hibás kérdező!

Amíg nem tudod elfogadni hogy férfi-nő barátság (úgy hogy akármelyik fél többet akar) nem létezhet, mert sosem fog kapcsolattá fejlődni, addig megérdemled a sorsodat.

Ha egyszer tököt növesztenél, akkor elfelejtenéd azt is milyen lelki szemetesládának lenni, és úgy közelednél a nőhöz ahogy kell:

A megfelelő szándék kinyilvánításával

2022. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Olyan értelemben használt annak, hogy bár kapcsolatot akartam, azonnal friendzone-olt, és olyankor jókat beszéltünk, de úgy voltam vele, megaláz ezzel.


31 F

2022. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!