Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik lelki szemetes ládának használtok férfiakt, ti mit éreztek?

Figyelt kérdés

Jó érzés kihasználni a másikat?

Vagy nem is érdekel titeket a másik?



2022. jan. 14. 17:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%

10#

Aki hagyja magát megalázni az meg is érdemli

Én legfeljebb akkor engedtem mikor magam nem akartam többet a nőtöl

De ha ti akartok, és mégis engeditek, hát csak magatokra vessetek

2022. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Te most tényleg azért panaszkodsz, mert barátként tekint rád sok nő?

(egyébként rosszul, mert embertelen vagy! Ugye mint a mellékábra mutatja, csak a baszás érdekel)



Mh????

2022. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

12#

Mert aztán te minden férfi helyett is tudod hogy milyen célból ismerkedik vele ugye?

Komoly kapcsolatot már nem is akarhat, mert téged kihasznált valami szépfiú nemdebár

Jól gondolom?

2022. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg e kérdést is te gyártottad (irány a szakember de minél gyorsabban, hidd el ezerszer hálás lennél ha segítséget kérnél):

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14. Én voltam igen. És ezt te honnan tudtad?
2022. jan. 14. 19:20
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
Én csak olyan fiúnak sírom el a bánatom akiben megbízom és akarnék is vele járni ha neki bejönnék. Minden más esetben csak haverkodom és ügyelek rá, hogy egy kis távolságot tartsak, hogy ne keltsek hiú reményt, vagy mégis akkor még távolodom egy kicsit.
2022. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Hála istennek én olyan férfiaknak sírok, akik nekem is sírnak. Nagyon alja dolog eljátszani, hogy a barátja vagy a másiknak, miközben nem.
2022. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17. Az hogy ők hitegetnek az persze nem baj igaz?
2022. jan. 14. 20:40
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

Mit takar a hitegetés? Kimutatta feléd bármilyen csekély vonzalmát is? Említette hogy egyszer lehet valami köztetek?

Vagy szimplán beakartad nyalni magad sunyin, és tetted a szépet hogy micsoda haver vagy?


Mert nagyon nem mind1.

2022. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem hitegetek senkit. Ha valaki aljas módon csak azért kedves, mert bejövök neki, az kezdhette volna úgy, hogy ezt elmondja. Ilyenkor elutasítom, és ő dönt, hogy tud barát lenni, vagy nem. Ha nem, nem haragszom, ha igen, akkor azzal vállalta, hogy érti, hogy barátok vagyunk, és semmi több.
2022. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!