Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, akivel ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel ugyan azon az egyetemen tanulunk. Hogy kezdemémyezhetnék beszélgetést?

Figyelt kérdés

Szóval kollégiumban voltunk mindketten, de korona miatt az bezárt, és egyetemen is távoktatás van. Soha nem találkoztunk úgy személyesen, hogy szóltunk volna pár szót is. Ha ráírnék, biztosan nem tudná ki is vagyok. Egy sulis csoportban akadtam rá véletlenül, azután nem volt nehéz megtalálni instán és FB-n sem. Amit megtudtam, az az hogy nem népszerű a követői alapján, ami nagyon jó. Gondolom ezáltal nem ír neki sok pasi.

Kérdés, hogyan kezdeményezhetnék így én, de úgy hogy az ne legyen kínos? Talán ilyet nem is lehet. Ha koliba járnánk, talán könnyebb volna. Mégcsak azt sem tudom, hogy hányad éves, illetve hogy mit tanul.



2022. jan. 19. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd be instán, aztán ha posztol valamit akkor azzal kapcsolatban írj rá.
2022. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írj ra nyugodtan, mivel nincs mit veszíteni
2022. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!