Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az ilyen könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen könnyen swipeolhatós mobil appok és a covid, még jobban ellehetetlenítette a társkeresést az előnytelen külsejű pasiktól?

Figyelt kérdés

Sokan emiatt rinyálnak, hogy társkeresőn egy nő 100-ből 99 pasit félrehúz, és nagyjából minden nő ezt csinálja, így ha nem vagy 10/10+ os pasi külsőre, akkor esélyed sincs. Meg hogy covid óta ugye az élő ismerkedés is vicc lett. Kötelező a maszk, legtöbb helyre a védettségi is, meg a legtöbb szórakozóhely bezárt, valóban még Budapesten sincs már semmi. A régi bulinegyed behalt, jelenleg a Morrison's 2 a legnagyobb szórakozóhely ahol régen 9 terem volt nyitva, most meg 1-2, és csak palik járnak szinte. Ha véletlenül betévednek nők is azt szétszedi a sok kiégett pasi.

Szóval az élő ismerkedés is egy vicc lett.

Ugyanakkor akiket ismerek és erről panaszkodnak, azok a covid előtt és mobil appok előtt sem voltak sikeresek a nőknél. Szóval ez egy paradoxon. Neked mi a véleményed?



2022. jan. 22. 01:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, még tovább ront a nem full jóképű férfiak esélyein ez a dolog.
Nem, aki most nem tud találni ezelőtt és ezutáns sem találna, függetlenül a körülményektől.
18 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Azt ne felejtsük el, hogy mindenkinek más a 10/10-es férfi ;) Aki nekem az ideálom (sovány, sötét haj, gamer, introvertált) azt például a barátnőim sosem húznák jobbra, én meg az övékét nem (szőke, sportos alkat, extrovertált, másiknak meg a mackósabb típus jön be). 🤷🏻‍♀️ Szóval ez csak kifogás.
2022. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%

"sovány, sötét haj, gamer, introvertált"

"szőke, sportos alkat, extrovertált"

"mackósabb típus"


Azt mondjuk te sem írtad sehol, hogy amúgy ronda is lehet ;). Ugye érted. Ugye!?

2022. jan. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Kinek mi a ronda? Arcra sem jönnek be nekem azok akik nekik. Mit nem lehet ezen érteni? :D
2022. jan. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk a Morrison's az elég csöves hely. Inkább a Symbolba járj. Régen sokat szórakoztunk ott. Haverjaim tonnaszám vitték haza a jobbnál jobb nőket onnan (meg máshonnan is). Én mondjuk nem, mert ronda vagyok úgyhogy esélyem se volt náluk. Azóta meg már nem is járok sehova. Dehát ahogy a mondás tartja a csúcson kell abbahagyni :).
2022. jan. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%

"Kinek mi a ronda?"


Meg isten útjai is fürkészhetetlenek. Ugyebár :).


Jó nő nem fog soha leállni egy rondával. Már mégis miért tenné!? Max. ha extrém, ismétlem extrém gazdag. Velem is csak rondák állnának le, de hát azok meg engem nem érdekelnek...

2022. jan. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
#5: ha ilyen problémáid vannak, spórolj plasztikára.
2022. jan. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
#5 Ja, szóval az baj ha veled nem állnak össze, mert ronda vagy, de az oké, hogyha TE nem állsz össze rondával.🤔
2022. jan. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%

"Már mégis miért tenné!?"


Figyelj oda legközelebb jobban.

2022. jan. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azt vettem észre, hogy a covid alatt mindenki felszabadult, akik azt se tudják, hogyan kell online beszélgetni valakivel. Régen ezek jó appok voltak, azok tolták, akik jók a netes ismerkedésben, de így, hogy mindenki használja, már kiégetett.
2022. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem is kizárólag olyan nők tetszikeltek eddig, akik jóindulattal is bőven átlag alattiak. Értem én, hogy ha nekem nem tetszik a 2 fogú elvált 2 mázsás munkanélküli Erzsike, akkor magamra vessek, de akkor inkább élek egyedül tovább ahogyan eddig. :)
2022. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!