Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési szempontból ennyire csúnya vagyok??

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy lánnyal. Külsőleg határeset volt, gondoltam adok neki egy esélyt...belsőleg hátha megfog benne valami. Mondjuk nem fogott meg, egy korához képest sok testi ptoblémával küzdő,életképtelen lány.Kért friss képeket ezeket küldtem,(kommentben) mondjuk ezek a legrosszabbak. Autó és motor versenyeken készültek.

2022. jan. 4. 16:21
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ennél hajszállal szebb vagyok:) Meglátta a képeket és eltünt.

2022. jan. 4. 16:24
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Hasonlítasz Ryan Goslingra.
2022. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
Én eltűntem volna . Csúnya vagy, örülj ha egy határestnél 10×csúnyább nőt találsz.
2022. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Sapka nélkül jobb, de nem vagy az esetem. Amúgy az nagy plussz hogy be merted vállalni a gyakorikerdesek köpködőit!
2022. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3as értékelem az őszinteséged, remélem nincs pöcsöd:)
2022. jan. 4. 16:36
 6/32 A kérdező kommentje:
[link] fokkak kultúráltabb
2022. jan. 4. 16:41
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Aki megmondja hogy ronda vagy annak már pöcse van. Akkor élőben miért nem tapadnak rád a playmatek ha csak faszi írhat rólad igazat?
2022. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
7es!" Nincs"ott a kommentben
2022. jan. 4. 16:54
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Ég és föld a különbség a képek között. Ez utóbbin sokkal vékonyabb vagy, lefogytál?
2022. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem alsó átlagos(3-4), de a sárga cucc elég ciki, meg úgy alapból a környezet, ruhák, ápolatlanság sokat ront az egészen.


Ezt a hajat nem szabad megtartani, le kell tolni kopaszra. Növessz nagy! szakállt, amit nyírj formára, és bajuszt is mindenképpen, pödörítsd ki oldalra, olyan favágó fazonra. Ne fotózkodj munkáscuccban. Borotváld formára a szemöldököd valami borbélynál, a hosszából is kell nyírni, középen, alul felül kiszedni. Nagy mázlid van ezekkel a szemekkel, állcsonttal, orral, ha rendbe hoznak, jóképű leszel. Tisztítsd le a bőröd valami arcmaszkkal, ami zsírtalanít és megszünteti ezt az állagot, és kicsit hámlaszthatnál is, hogy világosabb legyen. Csak az ápolatlanság sugárzik a képekből, de az nagyon. Úgy nézel ki, mint valami hajléktalan drogos-piás közmunkás, 38-45nek tippelnélek.


Látszik, hogy van benned lehetőség, de kapd össze magad, különben esélyes sincs korodbeli nőknél.

2022. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!