Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az ilyen könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen könnyen swipeolhatós mobil appok és a covid, még jobban ellehetetlenítette a társkeresést az előnytelen külsejű pasiktól?

Figyelt kérdés

Sokan emiatt rinyálnak, hogy társkeresőn egy nő 100-ből 99 pasit félrehúz, és nagyjából minden nő ezt csinálja, így ha nem vagy 10/10+ os pasi külsőre, akkor esélyed sincs. Meg hogy covid óta ugye az élő ismerkedés is vicc lett. Kötelező a maszk, legtöbb helyre a védettségi is, meg a legtöbb szórakozóhely bezárt, valóban még Budapesten sincs már semmi. A régi bulinegyed behalt, jelenleg a Morrison's 2 a legnagyobb szórakozóhely ahol régen 9 terem volt nyitva, most meg 1-2, és csak palik járnak szinte. Ha véletlenül betévednek nők is azt szétszedi a sok kiégett pasi.

Szóval az élő ismerkedés is egy vicc lett.

Ugyanakkor akiket ismerek és erről panaszkodnak, azok a covid előtt és mobil appok előtt sem voltak sikeresek a nőknél. Szóval ez egy paradoxon. Neked mi a véleményed?



2022. jan. 22. 01:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%

Igen, de az igazi problémát nem a swipe appok okozzák, hanem a közösségi média, ahol az átlagos nő egy királynővé vált, míg az átlagos férfi egy senki.


A lezárások csak felgyorsították azt a folyamatot, ami egyébként is bekövetkezett volna a következő 10 évben. Ha nem lett volna semmi, attól 2030ra ugyanott tartanánk.


"A régi bulinegyed behalt, jelenleg a Morrison's 2 a legnagyobb szórakozóhely ahol régen 9 terem volt nyitva, most meg 1-2, és csak palik járnak szinte. Ha véletlenül betévednek nők is azt szétszedi a sok kiégett pasi.":


Amióta a nők rájöttek, hogy online királynők lehetnek és válogathatnak a legjobb pasik közül, már nem mennek ki ismerkedni a való életbe. Én amikor legutóbb egy bárban odamentem nőkhöz akik nagyon nézték a telefonjukat, kiderült, hogy ott is Tindereztek, ahelyett, hogy az ottlévő férfiakkal ismerkednének.

2022. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
A legjobb nők egyébként nincsenek fönn Tinderen. Instagrammon irogatnak rá a felső 1% -ra. A tinderezőknek már alapból a selejr jut.
2022. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem a covid nehezítette meg az ismerkedést, hanem az értelmetlen, idióta korlátozó intézkedések, és a társadalom megosztása, és mindenkinek, nem csak az előnytelen külsejű pasiknak.
2022. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%

A lezárások csak a szélesebb értelemben amazonifikációnak nevezetg folyamatot gyorsította fel az ismerkedésben is (azaz ahogy a világ online lesz, egyre inkább csak a felső x% nyer).


Ha az internet elterjedése előtt lett volna a covid mondjuk a 70 -es években, az ismerkedés nem lett volna nehezebb semmivel hosszú távon (leszámítva a teljes lezárások idejét) Egy covid baby boom lett volna, ahogy a boomer újságírók jósolták, nyáron meg könnyen kapható kiéhezett nők tömegei a Miskolci rockfesztiválon.


Nem a covid a bűnös, hanem az internetre költöző társadalom, aminek hatásait a politika nem követi le.

2022. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Ezt mégis hogyan kellene elképzelni? Ha covid a 70es években történik, ahol mindenféle járvány nélkül is csak szociális rendezvényeken, iskolában, vagy újsághirdetésben (heti 1 levélváltás postáson keresztül vagy ha gazdag voltál akkor telefon, de csak akkor) lehetett ismerkedni, hogyan lett volna könnyebb egy karantén időszak? Az emberek max tévét tudtak volna nézni, nem társkereső alkalmazásokat, fórumokat, weboldalakat!
2022. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%

#15 - Nem éltem akkor, de egész biztos vagyok benne, hogy akkor is a nők a külsőre mentek elsősorban (ugye ne felejtsük el nem barátot keresnek, hanem akire benedvesednek, teljesen megértem, nem hibáztatom a nőket egyszerű tényként közöltem) viszont a lehetőségeik korlátozottak voltak. Akkoriban ismerősök/munkatársak/rokonok volt a way to go.

Ma feldobja magát egy átlagon aluli csaj Tinderre és az egész világ elérhető a számára. Persze, hogy talál magához képest jobbat töménytelen mennyiségben. Ennek eredménye csorog le aztán a ronda faszik szintjére, ahol már nincs igazán találat, mert nincs kit találni.

Viszont ez a fajta "fals felárazás" nem tudom a való életben hogy működik, mert az egy dolog, hogy a csaj megfogta az isten lábát Tinderen, csak ugye a faszi átlagon alulról válogat, ha jön egy jobb holtbiztos, hogy továbbáll. Feltéve, ha valóban jön egy jobb. Viszont ezt nem tudom, hogy perpill milyen a piac, mert lehet, hogy a "fals felárazás" miatt nem fog jobb jönni.

2022. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15: Kimentem volna a rockkoncertekre nyáron, ahogy 10 éve is tettem az online baromságok előtti világban. A lezárás idején nem lehetett volna csajozni, utána viszont a kiéhezett lányok ellepték volna az utcát. Jó, inkább a 80as évekről beszélek, akkor voltak ilyen koncertek.


Egyébként az online nem könnyített meg semmit. Ma gombnyomásra van a lány, viszont még csak vissza sem ír, vagy jobbra se húz. Ugyanehhez a lányhoz a 70es években el kellett volna menni a teadélutánra, viszont ott rámmászott volna.


16: Nem fals felárazás. Az online világ következtében magasabb az értéke a nőknek a való életben is.

2022. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!