Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel incelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel incelnek számítok?

Figyelt kérdés

32 évesen összesen 3 barátnőm volt mind tini koromban és mindannyival csak csókig jutottunk el és nem volt hosszú kapcsolat. Azóta nem volt semmi, de nem vagyok szűz mert prostikhoz járok, azokat jól megválogatom mondjuk. De tény, hogy természetes úton még nem sikerült szexhez jutnom, viszont volt már hogy 4-szeres árat fizettem egy echte osztrák prostinak amikor haveromnál voltam kint, csak hogy egy szép echte árja nőt is megdugjak és ezt is elmondhassam magamról. Mind1, ez csak személyes fétisem volt, hogy "felsőbbrendű fajba" tartozó, igazi Nyugat-Európai nő is megvolt.

Viszont az utóbbi időkben elgondolkoztam azon, hogy miért nem jövök be a csajoknak? És kipróbáltam a photofeeler nevű alkalmazást, és sajnos leszerepeltem. 10/3-4 es pasi vagyok, sok kép alapján. Tehát külsőre szar. Gondolom ez az oka mindennek.

Összességében incel vagyok?



2022. jan. 23. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, incel vagy
Határeset
Nem vagy incel
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Furcsa feltételezések gyártása!

Határozottan incel jellemvonás!

2022. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha jót akarsz magadnak , akkor a csajoknál sikertelen férfiként utalsz magadra!
2022. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én nőként eleve az prostizás és prostifétis miatt elutasítanálak. Szóval a külső egy dolog, aminek nagyobb részéről nem tehetsz, de a nekem (és még sokaknak) elutasító dolgot magad választottad.
2022. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2022. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Sztem minden nőnek más az ízlése szóval erre alapozni...


Inkább azzal lehet a gond ahogy gondolkosz szerintem. Ha valaki sikertelen a párkeresésben az általában nem csak "külsőre szar". Sok nem túl előnyős külsejűt ismerek akinek már az x-edik párkapcsolata van.

2022. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Osztrák prostinál sanszos, hogy valami keleti csaj volt és megtanult németül. Ritka náluk a ténylegesen nemet/osztrák prosti.


Teljesen incel vagy, de nem főképp a rondaságod a gond, hanem, hogy kissé fukar volt a természet az ésszel esetedben.

2022. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagyis a Photofeeler-en az eszt pontozzak?



37F incel

2022. jan. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Osztrák prostinál sanszos, hogy valami keleti csaj volt és megtanult németül."

Kizárt dolog, azt hiszed nem szúrtam volna ki? Keleti csajnak negyed annyit fizettem volna, nyugi.

2022. jan. 24. 02:57
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Én német származású vagyok és a magyarom olyan tökéletes, hogy nem szúrnád ki. Szerintem simán lehetett keleti, igen.
2022. jan. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem csak a külsőd miatt nem kellesz a nőknek, a náci flow ma már nem igazán számít szexinek.

De amúgy ja, incel vagy.

2022. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!