Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan kor, ami felett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kor, ami felett már kisebb eséllyel lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy idővel egyre több nő találja meg a párját, így kisebb eséllyel találok egyáltalán olyan nőket, akik szinglik.

Volt több barátnőm is, de mindegyiket a szerencsének köszönhettem, ők kezdeményeztek és én hozzászoktam ehhez a kenyelemhez és nem tanultam meg, hogyan kell egy lánnyal ismerkedni. Későbbiekben viszont kettő barátnőmet is én dobtam, mert ahogy megismertem őket rájöttem hogy nem szeretem őket, hiába csinosak, nagyon felszínesek.

Nem akarok belemenni egy kapcsolatba sem, csak azért hogy elmondhassam van valakim, de ahogy telik az idő, egyre inkább érzem, hogy az emberek megtalálják párjukat és végül azok közé fogok tartozni, akiknek soha nem volt boldog és egészséges hosszú távú kapcsolata.

Ez mennyire lehet valós veszély?

Soha nem éreztem, hogy nekem olyan szinten szükségem lenne egy kapcsolatra, hogy anélkül élni sem tudnék, de ez a gondolatmenet többször megfordult a fejemben az elmúlt hetekben.

Ja és 20/F vagyok, tudom még nagyon fiatal vagyok, de gyorsan telik az idő



2022. jan. 26. 01:12
 1/9 anonim válasza:
100%
20 évesen egyáltalán nincs mitől tartanod :) éld ki magad amég nem találsz olyan lányt akivel tudnál kapcsolatot létesíteni hosszútávon. Ja és ha valakivel nem működik inkább lépj ki mint erőltesd sokáig ami nem megy. Azzal nincs gond elvégre előre nem tudhatod csak ha már benne vagy, hogy működik vagy sem ha nem akkor jobb mielőbb kilépni.
2022. jan. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ja mégvalami. Szerintem jobban fogsz majd értékelni olyan lányt akit kiszemelsz magadnak és szerzel meg. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, hogy igenis jobban értékelik a férfiak azt akinek van tartása és meg kell hódítani.
2022. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves koromra lettem szingli, de én akkor örültem neki, mert kileptem egy rossz kapcsolatból. Aztán engem is hasonló kérdések frusztráltak, mint téged, de mindig úgy gondolkodtam, hogyha én szingli vagyok ennyi idősen, és nem vagyok kattos, akkor az garantálja, hogy sok más ember is igy van rajtam kívül. Nem mintha a 22 nem lenne fiatal, de szerintem ezt bármelyik korban el lehet mondani. Kivéve, hogy ott már tobb dolog is közrejátszik, mert kesobb mar gyerekei lehetnek a másiknak, egy volt, rossz házasság miatt... De összességében, szerintem nem kell félni, csak élvezni az életet, és meghatározni, hogy milyen az a kapcsolat, amiben jól erezned magad. Hiszek abban, hogy a zsák mindig megtalálja a foltját.
2022. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából minden kapcsolat a szerencsén is múlik, bármilyen életkorban. Hiába találsz olyan embert, aki külsőre és belsőre is szép, ha nem vagy belé szerelmes (lásd: exbarátnőid)


Igen, 26 évesen valóban kevesebb szingli ismerősöm van, mint 19-20 évesen, és én ugye 25 évesen szakítottam. Félek, hogy cicás néni leszek, de lehetek még szerencsés is. :)

2022. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 30hoz közeledve, meg jelenleg harmincon túl jött a pofára esés hogy sokkal kevesebb a lehetőség. Az emberek többsége az otthona és a munkahelye között mozog, nem nyitott ismerkedésre, azokkal lóg együtt akiket ismer húszon éves kora óta.
2022. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Társkereső? Én 40esként konkrétan 1 napig voltam fent, azóta 2 éve vagyunk együtt és ő is korombeli. Meg a 70 éves keresztanyám is bepasizott szintén korabelivel, mikor már egy éve özvegy volt. Szerintem aki nyitott és rendben van önmagával, annak lehet párja, ha akarja.
2022. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6: Örülök más szerencséjének, de nem szeretem amikor így le van egyszerűsítve, elvan intézve hogy "azért nem mert te nem akarod eléggé".


Én 4 éve vagyok egyedül, fent voltam több társkeresőn, eljártam bulikba, rendezvényekre, élőben szólítottam meg nőket, FB-n is próbálkoztam, de kb volt négy randim meg egy fél éves kapcsolatom ennyi idő alatt. Hozzáteszem igényes, értelmes, nem kifejezetten ronda ember vagyok.


Az sajnos nagy részt szerencse kérdése...

2022. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21F vagyok, én kezdem megkérdőjelezni, hogy valaha szóba fognak-e velem állni a lányok.
2022. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Mondjuk nekem sosem volt eddig barátnőm...

2022. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!