Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet feldolgozni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni hogy nem jövök be a nőnek aki nekem tetszik, mert nem vagyok diplomás és gazdag? Ez jó lenne bosszúnak?

Figyelt kérdés
Egy nyelviskolában ismerkedtünk meg, és kezdetben ő írt rám mert nem volt egy órán és elkérte a leckét. Innen gondoltam, hogy akkor bepróbálkozom nála mert már régebb óta bejött, de hiába próbálkoztam hónapokig, nem vette a lapot. Születésnapjára vettem neki apró ajándékot, ekkor mondta azt, hogy nem szeretné ha többet képzelnék a dologba, mert csak haverként tekint rám. Úgy voltam vele, hogy azért még egy kicsit próbálkozom és bevallom majd neki. Szóval próbáltam vele flörtölni, kedves lenni, apró ajándékokat venni, de csak mondta hogy ne csináljam mert nem változik a véleménye. Aztán két napja írt, hogy jó havernak tart és nem akarja, hogy mástól tudjam meg a dolgokat de decemberben mikor felvette az oltást megismerkedett egy fiatal orvossal és most vele van alakulóban. Ekkor tudtam, hogy hiába tepertem, az olyan szép és okos nők mint ő, úgyis a diplomás, gazdag pasikra mennek. Nekem esélyem sem volt úgy, hogy én árufeltöltő vagyok ő pedig jogot hallgat. Sokáig próbáltam lezárni, de nem megy mert mindig rá gondolok. Ezért az egyetlen lépés a bosszu lenne. Úgy tudom, hogy az orvosoknál nagy galibát okoz ha kikezdenek egy beteggel. Szóval el fogom terjeszteni, hogy a férfi volt az, aki megkereste Facebookon és ráírt a lányra. Más ötletem nincs
2022. jan. 27. 17:25
1 2 3 4
 1/38 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kiírod gyk-ra. Kivered a helyeslő vàlaszokra.


Ismétel.

2022. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a szüleidnek, hogy egy ekkora aljas szemétládát sikerült felnevelniük.
2022. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a sztori igaz, akkor egy igazi gyökér vagy. Semmi okod, se jogod a bosszúra. Kétszer is teljsen korrekten elmondta a lány hogy nem akar tőled semmit. De te csak tovább nyomultál. Az is csoda hogy nem vette zaklatásnak a dolgot azután hogy egyértelműen közölte hogy nem jössz be neki.
2022. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy elmész pszichológushoz... az talán megérteti veled, hogy azért nem kellene bosszút állnod, hogy futottál pincsiként egy csaj után, valszeg csak azért, mert csini és szép, annak meg nem tetszel... nemcsak azért, mert csóró vagy, alapból sem tetszettél neki soha, és végig korrekt volt veled. Nem jár neked alanyi jogon semmilyen nő.


Amúgy meg tudod, ki hinne neked, ha elterjesztesz egy ilyen sztorit? Csaj kirakja a beszélgetéseiteket, 100%ig egyértelmű lesz, hogy egy megkeseredett szarnadrág vagy, aki kamuzik, mert nem akarja elfogadni, hogy nem kap meg puszira egy neki tetsző nőt.

2022. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi gyökérséget is rég olvastam 😂
2022. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

suba a subához, guba a gubához

nincs itt semmi látnivaló, egyébként

2022. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez a bosszu mania. Tobbszor probalkoztal tobbszor visszautasitott te ezt nem tudtad elfogadni. Ha ilyet teszel akkor zaklatonak fog gondolni. Egy dologban hibazott a lany hogy ezek utan azt gondolta havernak megtarthat. Szerintem engedd el es keress masik lanyt.
2022. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, én nagyon szorítok, hogy megtaláld a hozzád passzoló lányt, a baj csak az, hogy nálad már nincs lejjebb, szóval nem lesz könnyű dolgod.
2022. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
4%
Bosszút állni ilyen esetben tahó módon csak a nők szoktak, szóval nyeld le a brokit, és menj tovább.
2022. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
4%
Ámíg árufeltöltő vagy, addig csak a prostik jutnak.
2022. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!