Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A diplomás nők számára tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diplomás nők számára tényleg rossz érzés, ha egy "rangon aluli" kevésbé iskolázott férfi megszólítja őket?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Diplomás nő vagyok, a férjem szakmunkás...
2021. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak ilyenek is, de nem lehet általánosítani. Nekem még szakmám sincs, de ettől még voltam élettársi kapcsolatban kétdiplomás csinos nővel. Ismerek olyan diplomás nőt, aki vállalkozó és egyik segédmunkásával él együtt. Természetesen vannak akik diplomás alá nem adják.
2021. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
81%

Fizikai fàjdalmat éreznek a legtöbben, igen. Vesetàjéki szúró fàjdalmat, kb egy szüléssel vetekedő erősségben.


Hogy ezt kiküszöböljék, EBM-mel szóba sem àllnak!

2021. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Engem nem zavar de azért tudja már hol a helye! Nehogy azt gondolja hogy egy szinten vagyunk! 😒
2021. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A megszólítással még semmi baj nincs, mindenkinek joga van megszólítani mindenkit. Ettől függetlenül nem feltétlenül kezdenék párkapcsolatot olyannal, aki szellemileg nagyságrendekkel alattam mozog (és ez nem minden esetben a diplomák számától függ), de ettől még senki nem lesz "rangon aluli", emberileg még kedvelhetem.
2021. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem zavar, nem gondolom rangon alulinak és semmiféle rossz érzésem sincs. Sokkal inkább érdekel az, hogyan szólit meg diplomától függetlenül.
2021. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

EBN & EBM, nincs nőtök mert:

- nem éri el a nettótok az 1 millió dollàrt

- nincs diplomàtok

- van diplomàtok de nincs meg a mester

- meg van a mester, de nincs a nettótok 1M

- meg van a mester is, és a nettó is de nem vagytok 190 cm

- meg van a mester is, és a nettó is a magasság is 190+ , de nem vagytok külföldiek

- meg van a mester is, és a nettó is a magasság is 190+ külföldiek vagytok ,de nincs telketek a Marson


...

Gyertek máskor is 🙄

Hasonló színvonalas kerdèsekkel.

De nehogy valami új kérdés legyen, nyugodtan mehet vàgólaprol , a bites agyatokat legalább nem terheli

2021. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
2 diplomám van. Egy jogi, egy pénzügyes. A ferjem burkoló, vizvezetékszerelő, - egyfelől rendkívül intelligens, és álomszep dolgokat alkot.....masodszor, lehet tippelgetni, ki keres 3x annyit mint én....
2021. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Az a nő aki a diplomájára veri magát és emiatt magasabb kasztba tartozónak érzi magát az semmi más mint egy elvarázsolt nárcisztikus gyökér.
2021. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

.masodszor, lehet tippelgetni, ki keres 3x annyit mint én....

Vagy ki adta el a lelkét a pénz miatt..

2021. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!