Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezted úgy hogy feladod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted úgy hogy feladod a társkeresést, mert megpróbáltál már szinte mindent hogy megfelelő társat találj, de nem sikerült?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy fejlesztetted magad, pl elmentél gyúrni vagy eljártál társaságba, változtattál a külsődön, próbáltad a netes ismerkedést és élőben is próbálkoztál stb... mégsem találtál senkit akivel kölcsönös lett volna a vonzalom és úgy vagy vele hogy "feladod" és inkább rábízzod a véletlenre. Férfiak és nők válasza is érdekel.


Én lassan ide jutok. Egyszer már eljutottam ebbe az állapotba, de akkor úgy hittem, hogy nem lesz nehéz csajozni, aztán rájöttem hogy, de igenis nagyon nehéz, szinte lehetetlen bármit teszek.


2022. jan. 27. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, azóta tök jó életem van. 42 éves szűz faszi.
2022. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Négy éve hagytak el. Két éve próbálkoztam és nem jártam sikerrel. Leálltam végleg, és egész jól érzem magam.


Bpesti férfi

2022. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Befejeztem. Tavaly november óta nem vagyok hajlando semmi felé tarskereson se fent lenni. 2 éve ugyan így próbálkoztam mint te. Bele fáradtam!!! 28n
2022. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Éreztem így, de feladni nem adtam. Amúgy sem keresek. Tudom, hogy egyre jobbakat fog sodorni az élet, hogy tapasztaltabb leszek.
2022. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőként feladod, akkor is megtalálnak egyszer, mert a férfiak keresni fognak.

Ha férfiként feladod (eleve sikertelenként) akkor elvesztél

Soha az életben nem lesz senkid.

Ennek tudatában adtam fel én is par éve. Elkerülhetetlen döntés volt. Egyszerűen nem bírja az ember pszihésen a folyamatos kizárólagos kudarcokat. Az megöli az ember lelkét teljesen

29/f

2022. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az év(tizedek) alatt voltam én a kigyúrttól az elvontig mindenféle, lediplomáztam, dolgozgatok, az "első barátnő" pedig csak nem akar jönni. (35/F)
2022. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 6-7 éve kerestem társat, találtam is, de végül sajnos szakítanom kellett vele, mert borzasztóan bánt velem.


1 éve vagyok szingli, ezalatt fel sem regisztráltam semmilyen társkeresőre. Persze próbálkoznak így is, de sosem kölcsönös a vonzalom.

2022. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én 6 éve próbálkozom, de már én is belefáradtam, hogy semmire se jutok senkivel, csak elutasítás és kudarc ér bármit teszek. Vannak haverjaim akiknek pedig folyamatosan van barátnőjük ha szakítanak is 2 hét múlva már mással vannak, nem tudom hogy csinálják.
2022. jan. 27. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#8 Semmit. Ronda vagy. Esetleg próbálkozz ronda nőknél ha bírja a gyomrod.
2022. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Csak kövér nők, gyerekesek vagy sokkal idősebbek adnának esélyt...
2022. jan. 27. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!