Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyeseknek mi érdeke olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek mi érdeke olyan sablon pasikat kreálni, mint a chadek, ami által megpróbálják meghatározni, hogy mi vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés

Eredeti jelentése ugye népszerű, magabiztos, szexuálisan sikeres férfi, az alfahím szimbolikus neve. Általában lapátállal és vadászszemmel ábrázolják.


Csak szerintem a gond az, hogy a szépség szubjektív, és mindenkinek más jön be. Pl. a volt sulis társ nőm, aki mindig vékony volt és neki szinte mindig mackósabb kinézetű pasik jöttek be..pedig lett volna más jelentkező is.


Pár napja összefutottam vele és a férjével, aki az előző pasijaihoz hasonlóan szintén macis kinézettel rendelkezik. De, tudnék még példákat írni a környezetemből.


Meg szerintem sok nőt kimondottan taszítanak az ilyen baltafejű, lapátállú pasik. Mármint az incelek mindig olyan arcokat linkelnek Chadnek, akik a nők nagy részének egyáltalán nem jönnek be. Itt az oldalon is nagyon sok nőtől olvasom, meg mikor női ismerőseim, kollégáim véleményét kértem ki egy állítólagos chad-ről, kivétel nélkül szinte egyiknek se jött be.


Sőt, az utcán, ismerősi körömben, vagy munkahelyen se azt tapasztalom, hogy csak ilyen férfiaknak lennének női.


A kérdésem az, hogy ha sok nőnek állításuk szerint nem jönnek be az ilyen pasik, akkor egyesek miért próbálják sulykolni ennek az ellenkezőjét?



2021. dec. 20. 14:55
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
75%

mert agymosottak, korlatoltak es keptelenek kilepni incelverzumbol.

ez olyan, mintha egy laposfoldhivonek bizonygatnad tudomanyos publikaciokkal, hogy a fold nem lapos. remenytelenek. jobb hagyni oket.

2021. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
38%

Nem olvasom végig kérdező, amit írsz, mert be akarod mesélni újra, hogy a "szépség szubjektív" -nem az! Ezt hidd el rengeteg, de rengeteg pszichológiai vizsgálat is igazolja, nem értem miért kell ez ellen hadakozni, ez olyan mintha azt mondanád, hogy "Valójában nem is számít a pénz semmit az életben!" -ez is egy marha szép gondolat, csak valójában nem igaz.

Egy biztos tízből tíz ember jól akar kinézni és gazdag akar lenni, nem pedig ronda és csóró.

Az, hogy vannak egyéni preferenciák is, amik kicsit belenyúlnak a dologba a lényegen nem változtat.

2021. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
80%
Csak egy bizonyos incel közeg gondolja, hogy ez jön be minden nőknek. Amikor először láttam egy képet arról, hogy néz ki a chad és a stacy, azt gondoltam, hogy mindkettő baromi közönséges, ízléstelen. Olyan emberek, akiket én inkább kerülök.
2021. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
19%
3! Akkor miért nem olvasol pszichológia tankönyveket? Abban is úgy látszik "incel tanok" vannak!
2021. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
80%

"Általában lapátállal és vadászszemmel ábrázolják."


Te, ez nem a rózsaszín párduc inkább?

2021. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

2


Ha nem szubjektív, akkor hogy lehet hogy bizonyos nőknek bejövök, míg másoknak nem pl.? Meg hiába vannak ezek a pszichológia tankönyvek, úgy tűnik a nők nem ezek alapján választanak párt.


Nem tudom, hogy miket tartalmaznak ezek a könyvek, de te csak egy típusú fajta pasit látsz csak nővel az oldalán?

Csomó, külsőre teljesen eltérő kinézetű férfinak van barátnője, felesége.


Ismerek is párat, és tuti nem a ló helyet jó a szamár is elv szerint választották a másikat.


Nem ilyen könyveket kell olvasni, hanem kilépni a komfort zónádból, barátkozni, beszélgetni nőkkel stb. Esetleg olyan férfiakkal, akik párkapcsolatban vannak.

2021. dec. 20. 15:17
 7/58 anonim ***** válasza:
27%
6! Tudod ezeket a tankönyveket úgy csinálják, hogy fognak mondjuk 50 képet különböző férfiakról és megmutatják X darab nőnek, akiknek értékelni kell mondjuk 0-10-ig őket, na most ha egy képre pl. 100 női tesztalany átlag 9 pontot ad, akkor az nyilván vonzóbb mint az ,akire átlag 2.5-öt? Nem elég egyértelmű?
2021. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

7


Ez olyan, mintha fognának 50 különböző nőről képet és megmutatnák x darab férfinak. Ilyen tanulmány is van?


Meg hiába vannak ezek a könyvek, ha csomó, külsőre teljesen eltérő kinézetű férfinak van barátnője, felesége.

2021. dec. 20. 15:24
 9/58 anonim ***** válasza:
70%
...azt nem értem még, hogyha ez a csedes baromság van, akkor miért választanak meg olyan férfiakat időnként az "év 100 legszexibb férfi", mint régebben Jack Nicholsont, meg a Pickard kapitányt játszó színészt meg egy időben még a rém ronda Danny DeVito is a listán volt, aki aztán minden, csak nem csed.
2021. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
73%
Ez a vadásszem zseniális. Szórakoztató hogy mindig ki tudtok találni valami újabb hülyeséget annak megmagyarázására hogy miért nincs nőtök.
2021. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!