Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 és 30 közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 és 30 közötti férfiak hány százaléka matchel normálisan Tinderen?

Figyelt kérdés

Azaz le tud szervezni legalább 2db randit értelmes szintű nőkkel*


*:

- Azaz nem szingli anyuka

- Nincs 50 fölött az életkora

- Normális test, nem tehén

- Nincsen egyértelműen látható genetikai deformitása

- Nem mélyszegény csúnyán beszélő túlszolizott lány.


Szaknyelven ezt Chadnek hívják.



2022. jan. 27. 20:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Haverom pofázik, hogy neki a személyisége volt a döntő... Aztán a gyakorlatban látom, hogy neki is egyszerűen vannak matchei, akik nem flegmák és le lehet velük szervezni egy randit.
2022. jan. 27. 21:38
 12/22 anonim ***** válasza:

"Haverom pofázik, hogy neki a személyisége volt a döntő..."


Dehogy a személyisége. Az állkapcsa.

2022. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12: De mondom, hogy az nincs neki. Nem is jön sok match, viszont valamennyi jön, azok nem flegmák és lehet velük találkozni is.
2022. jan. 27. 21:42
 14/22 A kérdező kommentje:
Chad állkapcsom valójában nekem van. Nem kapok érte semmit. Lehet jobban jártam volna ha nem rágózok egész fiatalkoromban.
2022. jan. 27. 21:43
 15/22 A kérdező kommentje:

Legutóbbi matchem egy szingli anyukával volt. Kb így nézett ki a beszélgetés:


- Szia

- Kösz, szex nem érdekel.

...

unmatch

2022. jan. 27. 21:50
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez alapján én is chad vagyok. De a valóságban teljesen átlagos :D szerintem nem ezt hívja a ""szaknyelv"" chadnak. De whatever.

30F

2022. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 VincentLaw ***** válasza:

#8


Ha a lányok a pasik 7%-át húzzák jobbra, akkor max 7% lehetne. Viszont akiket jobbra húznak, azokkal nem biztos hogy match van. Valami 2 egész valamennyi volt a match arány pasi oldalon tinder statisztika alapján.

2022. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 VincentLaw ***** válasza:

Forrás az lemaradt.

[link]


Akinek van tindere, az a saját adataival is össze tudja hasonlítani a globális statisztikát.

2022. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18: Mondjuk a globális statisztikával az a gond, hogy nyugaton rosszabb, a harmadik világban meg jobb férfiként.
2022. jan. 28. 11:44
 20/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a hivatalos statisztikák ellenére is benyomják a problématagadók az 50% -ot.
2022. jan. 28. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!