Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen miért unmatch-elt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért unmatch-elt a csaj, ha normálisan beszélgettem vele?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem is az a plázar****c kategória, hanem teljesen szolid, értelmesnek tűnő lány. Még szépen el is köszönt, hogy majd beszélünk, de most látom, hogy nincs a listában. Csak arra tudok gondolni, hogy rám keresett fb-n és rájött, hogy csak arcra vagyok helyes (amúgy gáz a testalkatom ezért Tinderen is csak szelfik vannak rólam) így ennek tudatában gondolkodás nélkül "bannolt". De ha még is ez az oka, akkor miért nem kérdezte meg konkrétan?

Meg alapból nem értem ezt a női gondolkodást, hogy egyiknek sincs gerince (tisztelet annak a 0,2% kivételnek) őszintén megmondani a véleményét és ezt általánosságban értem az élet minden területén. Korábban egy másik csaj is bannolt, mert bókoltam neki, hogy látatlanban is biztosan nagyon csinos (csak szelfi volt róla is). Persze biztosan én vagyok egy naiv idióta és ha már az elején tudtam volna küldeni egy képet a nem létező 185 centis adonisz testemről, akkor 4 sornál többet nem is kellett volna írnom.



2017. márc. 6. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van, amire gondoltál, vagy talált egy nálad jobb képű pasit.
2017. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha meg valaki azt mondaná hogy "Bocs, egyszerűen csak nem jössz be, nem tetszel nekem, nem vagy egy vonzó ember a szememben. Csá!", akkor meg az lenne a baj, hogy valaki hogy mer ilyet mondani.


Nemtől függetlenül senkinek semmi sem jó. Ha valaki elsunnyog, mert nem akarja megbántani a másikat akkor azért bunkó, ha valaki meg kimondja, hogy "Nekem te nagyon nem vagy egy vonzó ember, hagyjuk ezt", akkor meg azért bunkó.


Komolyan egyszer kipróbáltam milyen az ha az igazat mondom. Akkor meg anyázásokat kaptam majdnem mindenkitől.

2017. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha előtte szól, akkor most jobb lenne neked?

Indokolnia pedig nem kell neki. Nem a bíróságon van.

2017. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Láttatlanban bókolni valakinek? Vicces :)

És ha 80 kiló volt és azért törölt mert, úgysem tetszene neked, ha ennyire a külsejére koncentrálsz.

2017. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem is értem milyen alapon vársz normális viselkedést, mikor titkolsz egy fontos dolgot magadról. Tudod, hogy sokaknál kiesnél emiatt, ezért direkt sunnyogsz és még a csajt állítod be gerinctelennek.


Vállald fel magad, akinek így is kellesz, majd normálisan fog hozzádállni.

2017. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Mert aztán az emberek döntő többsége, különösen a molett csajok nem ezt csinálják... 🙄
2017. márc. 6. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy csomóan lapnak, csalnak, verekednek vagy gyilkolnak. Őket miért nem utánzod?


Ha majd felrakják a kérdést, nekik is leírom ugyanezt.

2017. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Tinder sajna elég fos módon van programozva. Próbáld ki azt, hogy törlöd az alkalmazást (nem a fiókod!) a telefonodról, akár fb-ról is kiszedheted az alkalmazás jogosultságát, majd újratelepíted. Nekem van olyan (már nem válaszoló) matchem, aki így rendszeresen előkerül és eltűnik, sőt, még a profiltörlés és újraregelés után is előkerült. Az is lehet, hogy vele is ez van, és azt hiszi, te törölted, csak neki nem fog eszébe jutni az újratelepítés, mert hát miért is jutna, nem gondolja az ember, hogy a piacvezető alkalmazás ennyire szar.
2017. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező te vagy pedig a hibás, mivel látod, hogy aki nem mutatja meg a testét az dagadt általában vagy ronda. Szóval gondolom akiről csak fejeskép van az eleve gyanús a tapasztalattavak számára.


Amúgy pedig meg kéne végre érteni, hogy a nők ízlésében nem sok különbség van. Függetlenül attól, hogy orvos, kutató, vagy valami plánzaretek. Ugyan úgy a magas, izmos jóképű majmokat keresik. Mert, hogy néznének ki valami ronda alak oldalán, pfej. Sőt, így nem tudna kitenni rólatok közös képeket a fosbukra, mert a barátnői nem lájkolnák a képeket miattad...

Tudom ezek "komoly" érvek, de nem én találtam ki őket.

Nem mindegyik ennyire sekélyes, azok csak annyit mondanak, hogy egyszerűen nem tartanak vonzónak.


Szóval tinder tipp:

Először is öltözz fel drágának látszó ruhákba. Menj el vmi autókiállításra ahol 100 millás autók vannak. Állj oda valamelyik mellé és fotózkodj vele mintha a tied lenne.

Hiszed vagy sem, ez elég jól működik, mivel az autó 100 millás kisugárzása elnyomja a hibáid nagy részét.

2017. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!