Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen nem volt viszonzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen nem volt viszonzott szerelemben részem. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Sosem volt belém szerelmes lány, én már voltam persze de nem volt viszonozva. Rég óta rosszul viselem ezt hogy miért nem érdemlem meg. Meg mit rontok el hogy 25 éves koromig sem lett barátnőm. Mások már 14 évesen túl vannak ezen. Én meg mindig csak csalódtam.

Sokan nem is akarnak kapcsolatot és lesz, én meg szeretnék évek óta és semmi.


2022. jan. 29. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy szombat este itt sipítozol a retkes nyomorodról.
2022. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


A videó készítője Pozsonyban lakik, ami kb ugyanaz, mint itt.

2022. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagy és csóró.
2022. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
csúnya vagy
2022. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretni kellene, hanem akarni.

En 24 eves gyoker szingli vagyok, sose volt parkapcsolatom, probalkozasaim viszont voltak. Nalam az a helyzet, h eddig en offoltam mindenkit lanykent. Gimiben szar party lettem volna, szar volt az onertekelesem. Gimi utan meg mas problemak nyomasztottak, meg egyetem lefoglalt, meg jott ez a szar virus. Aztan most probalok valtoztatni, hat nem konnyu, foleg h nem jonnek csak ossze barkivel, mert jaj parkapcsolatra vagyok. Meg alapjaraton kicsit mas tipusu vagyok, mint a korombeliek, meg gyerekkori traumak miatt alapjaraton kicsit nehezebben megy idegenekkel az ismerkedes, vagy csak inkabb haverkodok.

Nem tartom magamat egyebkent csunyanak, meg kulonosebben szepnek sem.

Nem lehet, hogy neked is vannak dolgaid, foleg lelki eredetu, amik eddig megakadalyoztak egy parkapcsolat kialakitasaban? Szerintem biztos elgondolkodtal mar ezen, h miert nincs neked, foleg ha mar 25 vagy es nem most jutott hirtelen az eszedbe. :)

2022. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy te mit tettél érte?

Én pl. próbálkoztam lányoknál előben és neten is. Anno igazából "szerencsém" volt, gimis koromban rámtalált a szerelem, de utána 26 éves koromig nem. Mert igazából nem tettem úgy érte, nem voltam igazán kezdeményező. Aztán megembereltem magam, és aktívan elkezdtem keresni, és lám, akadt is valaki. Persze hónapok után. De vele se jött össze véglegesen, egy év után vége lett. Aztán megint aktívan kerestem, és 28 évesen találtam meg azt, akivel maradéktalanul boldog vagyok. De mindeközben sokszor magamba néztem, fejlődtem rengeteget, olyan lett a személyiségem is, hogy ismerkedésnél is átüt, hogy rendbe vagyok magammal, szeretnék mindent megadni a másiknak, boldog parkapcsolatban, szerelemben élni, de nem ettől várom görcsösen a megváltást, magamban is teljes értekű ember vagyok. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az emberek szívesebben jönnek össze olyannal, aki alapból rendben van, és nem süt róla, hogy "engemmiértnemszeretseeeeenkiiii..." Érted...

Szóval, te mit tettél a viszonzott szerelemért eddig?

2022. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!