Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen mennyire nehéz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen mennyire nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy szeptembertől Budapesten kezdem az egyetemet. A mostani barátaim és ismerőseim közül csak én tervezek oda menni és kicsit meg vagyok ijedve az egésztől. A mostani szűk baráti körömmel nagyon össze vagyunk nőve és hirtelen teljesen elszakadni tőlük nehéz lesz. Ambivertált vagyok és eddig nem volt nehéz barátokat szereznem, de leginkább az osztálytársaim közül kerültek ki mindig a legjobb barátaim és barátnőim. Az egyetemen nem leszünk így összezárva és annyira bulizós sem vagyok, így félek, hogy nem tudok majd közel kerülni senkihez.

Tudom, lesz gólyatábor és remélem koliba is bekerülök, de még így is aggódok emiatt.



2022. jan. 30. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a mostani barátaid elengedni. Akkor az nem barátság. Amúgy a tanulás miatt sok emberrel fogsz kommunikálni, meg lesznek rendezvények, szóval nem maradsz egyedül, de erős barátságok nem alakultak nekem ki.
2022. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A volt középiskolámból én is egyedül mentem a választott egyetemre. Gólyatáborban sem vettem részt, és annyira ismerkedős, bulizós alkat sem voltam. A beköltözéskor derült ki, hogy a szobatársak közül (5 fő) csak ketten ismerik egymást, a többiek nem. Viszont hamar összehaverkodtunk (az azonos szak miatt volt közös téma is), és sokkal könnyebben ment az egész, mint ahogy azt én előtte gondoltam.

Szóval ne aggódj, mások is lesznek ilyen cipőben, nem lesz semmi baj! :)

2022. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben online vagy hibrid oktatás lesz, úgy nehéz
2022. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz nehéz.
2022. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Alig fogod tudni levakarni magadról az embereket. Van, hogy oktatókat is. :D
2022. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ott a legkönnyebb...
2022. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem nehéz, ha valaki rendelkezik bármilyen szociális készségekkel. Én introvertált vagyok, nem voltam gólyatáborban, nem voltam kolis, buliba se nagyon mentem, de így is lettek barátaim és párkapcsolatom is. Órákon is sok embert meg fogsz ismerni, szünetben tudtok beszélgetni, lesz egy csomó közös téma és szakfüggő, de valószínű csapatmunkák is, szóval ha minimális erőfeszítéseket teszel csak, akkor is tudsz kapcsolatokat kialakítani majd, ettől nem kell félned.
2022. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, de tényleg!
2022. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!