Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyetemisták,szerintetek az...

Egyetemisták,szerintetek az egyetemeken a mostani helyzetben a vírus miatt mennyire lehet csajozni? 21/F

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem érintheted meg a lányt,mert be kell tartani a 1,5m-ert.Vagy necces,hogy a csaj fél a vírustól és nem akarja,hogy elkapja.Mit gondoltok erről?

2020. szept. 9. 23:56
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom te hol tanulsz, de a vírus miatt alig van a szakomon kívül bárki is. Szóval nálunk nem valami esélyes. De elsőre nem is kell tapogatni a csajt, ha meg fél a vírustól, akkor ezt el kell fogadnod és ezzel együtt kell nyitnod felé
2020. szept. 10. 06:10
 2/7 anonim válasza:
Nekem teljesen jól megy, lehet válogatni ugyanúgy mint előtte, jelenleg 4 csaj van forgásban.
2020. szept. 10. 09:04
 3/7 anonim válasza:

Szerinted az egyetemisták között hány lány fél attól, hogy elkapja és tartja a másfél métert?! :D


Itt Győrben semmi különbség, jönnek- mennek, mint mindig.

2020. szept. 10. 09:32
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom te hol élsz de Szegeden ugyan olyan mint eddig. Nyilván kevesebb szervezett buli van tehát inkább magunknak kell szervezni, de amúgy nem változott semmi.
2020. szept. 10. 17:11
 5/7 anonim válasza:
És most toltam le spanban egy csajt haverommal itt a koleszba, nem hinném hogy félt volna a lány valamitől.
2020. szept. 10. 23:26
 6/7 anonim válasza:
szerencsére van rajtuk maszk és nem kell a külsőt figyelni, csak az alakot
2020. szept. 11. 05:30
 7/7 anonim válasza:
Xddd utolsó ez tényleg mekkora tax már. Figyelj én félek a vírustól ne vedd lr a maszkot pls 🤣🤣
2020. szept. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!