Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogják felismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják felismerni a nők, hogy sokkal jobban járnak anyagilag egy kétkezi melóssal(burkoló, festő, villanyszerelő), mint egy sokdiplomás paprikajancsival?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 16:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

"Örülök, hogy nem egy diplomás ficsúr, aki nem tud egy szöget beütni a falba."


Szerintem az, hogy valakinek mennyi gyakorlati érzéke van, és mennyire boldogul kétkezi munkákkal a ház körül, nem elsősorban azon múlik, hogy van-e diplomája.


Ha már a burkolást emlegetted, lehet, hogy a szemedben a párom a "diplomás ficsúr" kategória pusztán attól, hogy szerzett egy diplomát, közben meg nyáron leburkolt a házában egy vendégszobát, leburkolta és kicsempézte a fürdőszobát, kifestette a házat, tavaly télen pedig 4 hónap alatt megépített egy kandallót olyan gyönyörűen, hogy senki nem mondaná meg, hogy nem olyan csinálta, aki ebből él.

2022. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%

"Örülök, hogy nem egy diplomás ficsúr, aki nem tud egy szöget beütni a falba."


Ja, a kétkezi munkások 90%-a meg egy egyszerű nyomtatványt nem tudott kitölteni egyedül, mikor velük dolgoztam. Az aztán tényleg jobb :D

2022. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%
Ki mondta, hogy a párom olyan ember, aki egy nyomtatványt nem tud kitölteni? Attól függetlenül, hogy 2 szakmája van és nincs diplomája egy kultúrált, udvarias, magas intelligenciájú fiatal ember, aki beszél angolul is. Nincs érettségije sem. 13 éves kora óta dolgozik, nem alkoholista, nem dohányzik, mégis a két kezével keresi a pénzt. A testvérem férje diplomás. Nos, ő fel tudja sorolni az Árpádházi királyokat meg meg tudja mondani, hogy mikor volt a Muhi csata, de sajnos azt sem tudja mi a csavarhúzó meg a kalapács. A testvérem csinál minden barkáccsal kapcsolatos dolgot, meg hívja fel édesapánkat, mert bizony a férje egy szög beütését nem tudja elvégezni. Kár, hogy a két kezével építi a mi kis fészkünket (ugyanis végül ő az aki ki fogja burkolni a fürdőszobát is), biztos nagyon rossz lehet nekünk. A testvérem helyében viszont nem lennék.
2022. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
91%

"Ki mondta, hogy a párom olyan ember, aki egy nyomtatványt nem tud kitölteni?"


Ilyen alapon te miért mondod, hogy a "diplomás ficsúrok" egy szöget nem tudnak beütni a falba? Az én férjem például diplomás létére be tud verni egy szöget a falba, fúrni-faragni, betonozni, sok dolgot ő csinál/csinált meg az otthonunkban. De ilyet millió ember meg tud csinálni, sok fiatal pár és/vagy nő is, akik maguknak teszik le a laminált padlót, szerelik össze a konyhabútort, festik ki a lakást. Képzeld el, diplomás emberek is csibálnak ilyet, mert nekik is lehetnek olyan szüleik, akiktől eltanulták otthon. Vagy megnézik a neten.


Ja igen, a férjem pl. nem tud burkolni. Meg kínaiul sem. Feltételezem utóbbit te sem. De milyen jó, hogy van a sok élettelen diplomás, aki tud idegen nyelveken beszélni és intézni annak a kis millió alapanyagnak a Magyarorszàgra szállítását, amit a férjed beépít az otthonotokba, mi?


A diplomás ficsúrok nélkül verhetné vályogból a házatokat.

2022. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%
Én is nőként már megtanultam csempézni, fúrni, szereltem már csaptelepet, és nemrég galériaágyat, és újítottam fel népi konyhabútort - pedig két diplomám van annak ellenére, hogy sosem bírtam megjegyezni az évszámokat. Az előző párom béna volt ilyesmikben, viszont marha jól tudott pénzt ide-oda befektetni, hisz a munkája is ez volt. A mostani meg vezető beosztású kutató, így elég okos ő is, és mellette jól főz és hajlandó gyereket is nevelni. Mindenki másban jó vagy se, ez nem attól függ, hogy milyen nemű.. max. ha férfi, akkor általában erősebb és viheti a zsákot. :P Na de valamire meg sajnálja az ember az idejét, egészségét és nem fogja autodidakta megcsinálni akkor se, ha azzal pénzt spórol.
2022. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
70%
25: Én diplomásként mondom, nincs is ezzel baj (ha magának csinál az ember valamit). A youtuberól tanult csempézés és hasonlók minősége is viszont legtöbbször olyan. Fent van, kész van, de igényes sosem lesz. 100x inkább fizetnék jó szakemberért, mint magam gányoljak. A nagyobb baj, hogy a "gyorstalpalós" vállalkozók sokszor még igénytelenebb munkát képesek végezni. Én az árat nem sajnálom tőlük, de minőségben hatalmas a szórás.
2022. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
88%
26. Off: Szerintem jó lett, nem lehet különbséget tenni (egy fal volt, amire egy évig nem kaptam mestert, mert kis munka). Egyébként iparművészeti az egyik diplomám, szóval tényleg nincs gondom a kézügyességgel, amiért meg is szoktam kapni még mindig a szüleimtől, hogy na akkor hivatalosan is festhetek a telken kerítést :D
2022. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
88%

#26

Sok sikert ehhez. Attól mert van papírja még nem lesz jó a szakember. Mi is olyat fogtunk ki, aki szarabb munkát végzett, mintha mi csináltuk volna.

2022. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem járnak jól egy szakmunkással, általában itthon haszonállatként bánnak a munkahelyeken is a két kézi melossal, és ez kihat az élet minden területére.
2022. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a nőnek van diplomája, és paprikajancsinak hívod a diplomásokat, akkor lehet hogy paprikajuliskának fogja magát érezni melletted, és ezt nem akarja.
2022. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!