Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szüleim után örököltem +100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim után örököltem +100 milliót, ház cég + egyéb ingó ingatlan.Ha nem akarom hogy kihasználjanak ismerkedéskor a társkeresőkön, miként adhatom csak finoman tudtára az illető lánynak, hogy egész jól állok, anyagilag?

Figyelt kérdés
Megjátszani nem akarom magam, hogy szegény vagyok, mert akkor meg ha kiderül hogy ez nem igaz, akkor is megsértődik a nő ismerkedéskor.
2022. jan. 30. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
"álom álom édes álom, merre menjek hol találom"
2022. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Úgy, hogy azon az életszínvonalon élsz ők meg maguktól látni fogják.


Amúgy meg kitalált kérdés :).

2022. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
És megvan benned a képesség, hogy ne tedd tönkre a céget?
2022. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem a cégvezetés miatt kérdezem.

Ismerkedéskor zavar, mert már fenn vagyok több ismerkedős oldalon, pár kép van rólam.

Otthon meg úgy ahogy élek.És kaptam már elég kutakodó kérdéseket is.

Azért érdekelne ez, hogy inkább egy fehér fal melletti képet rakjak ki, vagy nem is tudom hogyan csináljam.

2022. jan. 30. 19:40
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus újgazdag probléma.
2022. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Buda mellett veszel egy atlag hazat, fenn is tartod, maris nem vagy penzes.
2022. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Házam van, azt nem akarok venni.
2022. jan. 30. 19:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A kihasználáshoz két ember kell, egy aki élősködik, egy pedig aki ezt hagyja.

Kihasználni nem a társkeresőn fognak, hanem majd később a kapcsolatban.

A társkeresők alapból tele vannak gázos emberekkel, ezekből fogsz találkozni jópárral.



Teljesen életszerűtlen a kérdésed. Egy nálad jóval szegényebb embert is ki lehet használni, ennek semmi köze nincs a vagyonodhoz. Az ismerkedés elején nem kell az anyagi helyzetedről beszélned senkinek, jó ideig ez teljesen felesleges. Az, hogy örököltél, céged meg ingatlanjaid vannak, önmagában egyáltalán nem okoznak hasraesést, ezen titkolnivaló semmi nincs. A pontos részleteket viszont nem kell felfedned kezdetben, mivel ez magánügy.

2022. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 peca1000 ***** válasza:
100%
Adjál el mindent, vegyél egy kis lakást, egy szerényebb kocsit, és akkor csak a bankszámládon lesz egy nagyobb összeg, azt meg nem kell mutogatni.
2022. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ha a nő a vagyoni helyzetedről érdeklődik az első néhány levélben, akkor hagyd. Te magad meg ne említsd. Én társkeresőn ismertem meg a párom, és rögtön kihagytam az olyan pasikat, akik az anyagi helyzetükkel kérkedtek. Társat keresek, nem bankárt.
2022. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!