Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy az első mondattal elvágta magát az illető?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció: megtörténik a match, ráírsz a lányra, majd jön a válasz. És abból az egyetlen mondatból is sikerül megállapítani, hogy nem akarsz tőle semmit. Normálisan válaszolt, de olyan szóhasználattal és/vagy helyesírási hibákkal, ami már kínos. Erőlteted még a beszélgetést egy kicsit, vagy felszívódsz / szétválsz egyből?
2021. máj. 4. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon sokat számít a helyesírás, szóval igen, simán előfordulhat az ilyen.
2021. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen konkrét netes társkeresésnél nem volt, élő "ismerkedésnél" meg kéretlenül rámírásnál volt.

Ált. ilyenek:

- brutális helyesírás, dől az emberből a sötétség

- perverz felhangú szövegek

2021. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 2es válaszoló írja, nálam ez alapból felejtős.

Vagy ha telefonálunk vagy esteleg személyesen találkozunk és olyan a hangja vagy a szó használata ami nekem nem jön be az is felejtős.

Személyesen is volt pár olyan aki 1 mondat után elvágta magát.

De az ilyeneket gyorsan elfelejtem így már nem is tudnám megmondani mi volt az pontosan. De emlékszem mennyire nevetségesnek, szánalmasnak vagy butának tartottam

2021. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

A fentieken kivul ha csak egy matricat dob rám, vagy csak annyit ir, hogy szia.


Már offolom is.

Korábban még dobtam vissza matricat meg visszaköszöntem. Es ennyi is lett belole..azota azt sem teszem.

2021. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt. A hölgy ennyit írt elsőre, amikor megkérdeztem miért van fent XY appon


- Mennék már beb..szni

2021. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!