Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra (jó értelemben) egy helyes buszsofőr figyelmét?

Figyelt kérdés
Városi közlekedésről van szó, mindig rengetegen vannak rajta, a megállóba is. És ritkán esik úgy, hogy pont ő van azon a buszon akivel utazok.
2022. febr. 1. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A buszsofőrökre jellemző, hogy nem tutyimutyiskodnak, ha tetszik nekik egy nő.Simán leszólítják ott helyben.Ha eddig nem tette, akkor valamiért nem érdeklődik irántad és nem feltétlen kell ezt erőltetni.
2022. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hm... na de hogyan szólítják le ha tömeg van a buszon?

Eddig kb 2x szálltam fel elől csak.

Miskolci tömegközlekedésről van szó, szóval a tömeg az valódi tömeg csúcsidőben.


Nem az a szitu, hogy áll a busz az első megâllóba indulásra várva és nincs csak 1-2 utas van fenn.

2022. febr. 1. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, mert engem már csomószor leszólítottak buszsofőrök a tömött buszon.Nyilván olyankor elöl kellett állnom, mert én voltam az utolsó felszállók közt.Mondjuk ezek számomra kéretlen leszólítások voltak mind, de nem lényeg.
2022. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as. Hogyan szólítottak le? Miket mondtak?
2022. febr. 1. 23:25
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
4 Hogy, hogy? Úgy, ahogy akármelyik másik férfi is szokott.Általában szituációhoz kapcsolódó dolgokkal indítottak pl. nagyon tele van a busz, blablabla, sokat látnak a buszon, hova megyek?, beszélnek magukról, kérdeznének rólam, van-e valakim, stb.
2022. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Na de kérdező, milyen dolog ez, valószínű jóval idősebb nálad a sofőr...

Neked csak szűzkisfiúk járnak, meg hagyd meg a pasast az idősebb, kidobott donnatonnáknak.

2022. febr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Ennyire kétségbeesett és igénytelen vagy hogy egy buszsofőrre vársz egy megállóhelyen? Ez mennyire mélyen szánalmas....
2022. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6, 7es jó nagy kőbunkók vagytok.

Ne. idősebb a sofőr, és várok rá a megállóhelyen. Ezeket nem is tudom honnan szedtétek amúgy.

Ez a mélyen szánalmas, hogy kb nem. tudsz hozzá szólni a témához, de ezt a 2 mondatot azért is leírod, hogy legyen nyomod a világban.

2022. febr. 2. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
8 nekik mindig helybe jön a telefax
2022. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá beszélgetni ,többségük vevő rá. Velem legalább is mindig beszélget egy -kettő.
2022. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!