Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 26/F egy értelmes nő adhatna pár tanácsot így elkeseredésemben.. Nem aki csak meghallgat, hanem úgy őszintén megmondaná, mi a baj.

Figyelt kérdés

Szeretnék javítani amin lehet. Nem baj, ha sértő lenne csak tudnám már meg...


Kezdem azt érezni 26 évesen, hogy velem van baj.. Nem akarnak megismerni a nők, pedig semmi rosszat nem csinálok, dolgozom, Úgy gondolom tisztességes, őszinte, tisztelettudó vagyok mindenkivel. Olyan mintha nem kellene ez senkinek. Még az ismerkedési fázisban lelépnek a nők. Semmi érdeklődést nem mutatnak. Nem értem miért.

Sajnos az előző nő is akivel jóba voltam csak kihasznált. Nagyon megszédített, elhitette velem, hogy kellek neki. Közben felnyitották a szemeimet a haverok. Mondhatom nem voltam toppon akkor.


A többi nővel eljutunk valameddig a beszélgetésekben, de semmi visszafelé érdeklődés. Ilyenkor én is hagyom az egészet... Én hiába erőlködök, ha semmi reagálás.... Egy ismerkedésben kellene az érdeklődés.



2021. jún. 30. 19:31
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
98%
Pontosan hogyan szeretnéd, ha segítenénk?
2021. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%
Hát így első körben azt mondanám hogy naív vagy. Ezen kéne/kell változtatni bár ez lehet hosszú folyamat amiben benne van még több csalódás esélye :/
2021. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
91%

Bár én nem ismerkedem, csak szeretek beszélgetni emberekkel, de akár itt az oldalon, akár "terepen", mindenhol azt tapasztalom, hogy addig tart a beszélgetés, amíg én érdeklődöm. Utána semmi. Senkit nem érdekel, hogy én ki vagyok, mivel foglalkozom, stb. Azt gondolhatják rólam, hogy kíváncsi természetű vagyok. Lehet hogy így van, de így lehet kapcsolatot építeni, nem? Legyen az bármilyen emberi kapcsolat.

Nem irigyellek haver... Próbáld meg az érettebb korosztályt, hátha... Sok sikert neked!

40+/F

2021. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
59%
nem erőlködni kell, hanem tudatosan választani. elhiheted, hogy nem te voltál neki az első akit szédített.
2021. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Őszintén már nem érdekel a csalódás!. :) Jöjjön ha jönnie kell..

Volt egyszer egy beszélgetés egy csajjal, kb egy hete beszéltünk és megkérdezte hogy otthon lakok e még.. Mondom ez a legfontosabb dolog most... :/ a ház.. meg a pénz meg a nem tudom milyen anyagi dolgok..


1. kommentelő: Csak beszélgetni pár napig, és levonni a következtetést, hogy én írok valami olyat ami elriasztana mást, amit nem hiszek.. vagy máshol van a baj..


Minden tanácsot meghallgatok amiből lehetne építkezni..

2021. jún. 30. 19:52
 6/57 anonim ***** válasza:
94%

segítek szívesen, de nem vagyok a korosztályod. Ellenben van tapasztalatom.:)

48n

2021. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
többször nem hagyom magam ennyire megvezetni. megtanultam kezelni ezeket a határokat.
2021. jún. 30. 19:52
 8/57 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok, én szívesen beszélgetek veled, ha nem feltétel az ismerkedési cél :).
2021. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
89%
Írhatsz nekem is, szívesen adok tanácsot ha szükséged van rá. De szintén NEM ismerkedem, csak segítő szándék.
2021. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
94%

Vannak akikkel jól el lehet dumálni, beszélgetni, talán poénkodni is, jófejek, de mégis hiányzik belőlük valami plusz, ami ahhoz kell, hogy igazán jó társaság legyen belőlük.


Bár én sem vagyok a korosztályod, de én is beszélgetek veled ha gondolod ha csak a véleményezés a cél.

2021. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!