Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a pasikat, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a pasikat, h a gazdag pasik népszerübbek a nők körében?

Figyelt kérdés
Végülis a szép, csinos, fiatal, karcsú nők is népszerűbbek a férfiak körében.

2022. febr. 6. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, nem szoktam más életével foglalkozni.
2022. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak az zavar h emellett azt tolják h a pénz nem számit, vagy ha igen akk azért h majd családalapitáshoz.
2022. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es jól írja. Nem ez a zavaró, hanem a hazugság.
2022. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Én nő vagyok és számomra nem lesz senki vonzóbb attól, hogy sok pénze van. Nyilván nem a totál csórókra meg a munkakerülőkre hajtok, de önmagában a gazdagság nem indít be.
2022. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Amelyik férfinek nincs egy átlag keresete Budapesten pl 600 ezer nettó , az húzza magát le a klotyón. Nem hiába nem kell lőtéri kutyának se az aki nem tud megteremteni egy alapot.
2022. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 a mai napi gyenge próbálkozás, hogy nőnek add ki magad, kicsi incel?
2022. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

#6


Nő vagyok! Ha incel lennék akkor mi a fészkes fenéért írnék ilyet? Magamat sértegetném? Te agyhalott.

2022. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
#7 szerintem inkább ne sértegess senkit saját magadon kívül...
2022. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Mert ez csak szimpla kompenzáció, mint pl. Lölö esetében.

Én csóróként sem fogom átélni milyen az ha az embert önmagáért szeretik, ahogy az ATM típusú "sugar daddyk" sem. Ha valakivel csak a pénze miatt vannak együtt, az olyan, mintha abszolút nem lenne senkije.

2022. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!