Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán olyan szép csajok, akik egyben nem teljesítménykényszeresek/motiváltak? Miért kell minden jó csajnak sterílnek lennie?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=50u6NdlIxEo


Erről a videóról jutott eszembe. Akárhány szebb csajt látok az mind vagy hivatásosan sportol/táncol/zenél stb vmit. Illetve menő, drága hobbija is van, aminek veszettül él (lovaglás, tenisz stb.) és állandóan ezekről okoskodik.


Nyilván közülük 1000-ből 999 diplomás, túlnyomó többségében min. MSc, ráadásul sosem elégednek meg és a karrierjükben is állandóan pörögnek mint epillepsziás a diszkófényben (jajj így nemzetközi cég úgy folyamatos képzések fuh milyen kecsegtető projektek stb.) 🤮🤮🤮.

Ki a f@xt érdekelnek ezek?

Nekem alapból irritáló ez a mitugrász mentalitás függetlenül attól, hogy nem vagyok velük egy szinten.



Miért nincsenek olyan szép csajok akik butuskák és lusták és max egy kifőzdében vagy szalag mellett dolgoznak? Miért kell minden szép csajnak kényszeresen sikeresnek és tanultnak is lenni? Nem tudsz 2 mondatot beszélni velük, hogy valami logikai feladvány, pszichológiai bölcsesség vagy életvezetési faxság ne kerüljön szóba. Nem lehet velük egy értelmeset marháskodni vagy pletykálni.


Nekem is van diplomám (igaz 8 év alatt szenvedtem össze), de rosszul vagyok ezektől a karrierista csajoktól viszont szexuálisan meg a szépekhez vonzódom csak, azonban ők meg kivétel nélkül karrieristák és motiváltak.

Nincs a kettő között valami átmenet? (szépség, sikertelenség)



2022. febr. 6. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy kisebbségben, remélem tudod.
2022. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Most az a bajod, hogy mások tartalmasan élik az életüket? Jesszusom.
2022. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van itt a sparban egy szep fiatal kasszas csaj. Cagyis alapbol az lenne, de megsem az. A poloja kinyult, a szeme karikas, a haja fenytelen es fako akar az arcbore. Tisztan latszik hogy 5kor kel, parizsis zsömlet eszik es nincs penze 20 ezer ftos arckremre. Mosolyogni se lattam meg, nyilvan faradt es porgott a raktarban eleget.
2022. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
😅😅😅😅
2022. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Szépnek mondanak, okos nem vagyok, drága hobbim nincs, szalagon dolgozok, de van pasim (és lehetőség is cserére, legalábbis 2-3 srác mindig célozgat legalább, hogyha úgy gondolom, meg izé, meg minden..). Szóval rossz helyen nézed/keresed, biztos az a baj.
2022. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5: Persze, hogy mindig kellesz 2-3-nak... szexre.

Csak ugye 40 felett már nem leszel olyan szép a sok melótól sem, de még mindig a szalagnál... És utána már nem biztos, hogy ugyanúgy 2-3 folyton koslatni fog utánad. Bár amennyire nagy kereslet van a nők iránt, még azt is elképzelem, hogy 50 évesen is pasifaló leszel.

Hatalmas nagy férfitöbblet van az országban.

2022. febr. 6. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Csak a hányós emojikat láttam, már akkor tudtam, hogy fogyatékos a kérdező.
2022. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Most akkor az is baj, ha a nagy történés hiányában is kellek másoknak? 😂 Kérdező, te nagyon huzatos vagy, bocsi. Muszáj volt amúgy ezt hozzáírnom, hogy elejét vegyem itt a sok de il privát levélnek, de nem ez volt a lényeg. Amúgy igen, szerintem némi ránccal 40 felett is fogok kellene, nem biztos, hogy a 20-as korosztálynak, de lesz olyan használható 50-es (visszaélések alapján a vidám természetemet is bírják, és olyan savanyú uborka biztos nem akarok lenni, mint te 😀).
2022. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert tinikor felett bizony az ilyen külső szintentartása megkövetel egyfajta fegyelmezettséget... mozgás, arcápolás, étkezés stb... ez meg azzal jár, hogy azt élet más területein is hajtós az illető. Az baromi ritka, amikor egy ilyen "slacker", lustipisti típusú csaj nulla erőbefektetéssel modellkülsejű. Az olyan csajok, akikre te vágysz, mert te is ilyen vagy, azok nem lesznek ennyire szépek és igényesek.
2022. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oké, messze ez volt a legszórakoztatóbb rinya a nőkről, amit itt olvastam, pedig remélem tudod, milyen erős a mezőny. 🙌

"Miért kell minden szép csajnak kényszeresen sikeresnek és tanultnak is lenni?"

Mondjuk ezzel tudok jó életszínvonalat biztosítani magamnak? Mi a bánatért égnék ki egy gyártósoron, mikor végezhetek olyan munkát, ami szellemi kihívás és fejlődésben tart? Külön bónusz, ha ezzel taszítom az ilyen csapágyas csávókat 🤘

2022. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!