Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet változtatni azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet változtatni azon, hogy csak bizonyos alkatú/külsejű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

(Hiba a szép belső, ha külső nekem nem jön be.)


Alacsony/középmagas, [vékony] sportos, kis közepes mellek, hosszú szőke haj, kis formás fenék. Arányosan nézzen ki egyszóval általában akire azt mondja többség jól néz ki. Elég nehéz így megfogalmazni, nem fénykép alapján megmutatni, de talán sikerült.


Az a baj labdába sem rúghatok náluk, úgy érzem már. :(



2022. jan. 27. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, alacsony, vékony, kismellű/kisfenekű nőt még nem olyan nehéz találni, de miért nem jó egy barnahajú? Ez már elég felszínes, hogy még a haja színe se mindegy.
2022. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pont a hajszín ami a legkevésbé számítana egyébként.
2022. jan. 27. 20:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés igazán az, hogy tényleg ez az ízlésed, vagy azért gondolod, hogy ez az ízlésed, mert a tömeg azt mondja. Ha előbbi a szitu, akkor nem, ha utóbbi, akkor pszichológussal vagy önterápiával lehet.
2022. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért csak tudom mi tetszik nekem mi az amit szépnek tartok. Ha molett lenne most a szépségideál akkor is így látnám. (Hasonló az alakatom férfiként. Szerintem a [legtöbb esetben] az ember saját magára hasonlítót keres tart hozzá illőnek akivel el tudja magát képzelni.)
2022. jan. 27. 20:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4: azért van pár olyan ember, aki annyira agyhalott, hogy a médiaízlést követi, meg amikor megtetszik neki vmi, ami másmilyen, akkor elkezd gondolkodnia, hogy normális-e, meg inkább titokban dugná, mert mit szólnak hozzá a haverok...
2022. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
(* Hiába )
2022. jan. 27. 21:14
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el, ha egyszer szerelmes leszel, többet nem törődsz azzal, mi volt a "zsánered" előtte. Saját példámból kiindulva mondom. Nekem is egy darabig volt egy elképzelésem, hogy milyen típusú pasik jönnek be általában... aztán bumm, találkoztam egy pasival, aki kb 0%-ban felelt meg ennek, de szerelmes lettem belé és úgy tetszett, ahogy volt.


Gondolom még fiatal is vagy (vagy legalábbis éretlen), kell hozzá egy bizonyos érzelmi/értelmi érettség is, hogy eljusson ide az ember és megértse, hogy a szerelem nem egy általános iskolai matekpélda szabályai szerint működik. Vagyis egy felnőtt ember nem úgy lesz szerelmes, hogy összerakja, szőkehaj+nagysegg+kékszem=szerelem. Egy kamasz gyereknél még talán így van, aztán kinövünk ebből.

2022. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Elég nehéz úgy szerelmesnek lenni valakibe, ha nem jön be a "csomagolás".


Nőknek tudom a belső a lényegesebb elsőre is akár.

Férfiaknál nem így működik kell, hogy bejöjjön külsőre is, hogy elegyednék szóba a csajjal, ha nem is tetszik már külsőre sem. [?]

2022. jan. 27. 21:58
 9/18 anonim ***** válasza:

A 7. vagyok. Szerintem ne görcsölj ezen feleslegesen, úgyis magától alakul ez.

Amúgy meg egyáltalán nem tragédia, hogy az általad leírt lányok jönnek be neked. Elég sok ilyen csaj van, ami azt illeti.

2022. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak egyik sem a barátnőm ..
2022. jan. 27. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!