Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok sokan szoktak írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok sokan szoktak írni nektek Face-n ismerkedési szándékkal? Ilyenkor nyitottak vagytok vagy ez gáz és élből elutasítjátok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Sokan szoktak írni de nem válaszolok
Szoktak írni és volt már hogy így ismerkedtem meg valakivel
Idegesítene ha random emberek rám írnának, gáznak tartom
Ritkán, vagy nem fordult még elő
Mindig dickpic-et küldenek
37 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ritkán írnak idegenek, de ismerkedni akarnak, és tiltom őket.
2022. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írnak, nem zárkózom el, viszont, amikor azt látom, hogy tecccel, énengemet, akkor altalában azonnal tiltok
2022. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
99%

Sokan.


Nos, én úgy vagyok vele, hogy egy esélyt adok, de általában megbánom.

2022. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem sokan, de nem is válaszolok egyre sem. Ez nem társkereső.

Ingoványos terület, amikor valaki bejelöl ismerősnek, és tényleg ismerem (látásból mondjuk, kolléga pl, multinál dolgozom, rengetegen vagyunk). Na őket visszajelölöm, mert valóban össze szoktunk futni hetente egyszer a folyosón. Viszont ha rám írnak, nem írok vissza. Munkatársak vagyunk (nem is közvetlenül), ha akar valamit, írjon rám a belső chaten, ott válaszolnék, és kedvesen vissza is utasítanám, ha próbálkozik.

2022. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan.


Pedig kinn van, hogy kapcsolatban...

2022. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Van egy kiszemeltem, szóval ha Hajdú-Bihar megyében laktok kezdhettek félni hogy jön az üzi :D
2022. febr. 6. 22:54
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyet csinálni amúgy hogy ismeretlen lányokra ráírni, azért kérdezem hogy ez okés-e.
2022. febr. 6. 22:57
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtam már pár csajra, edsig sikertelenül.

Biztos nem akarnak teljesen idegen emberrel beszélgetni.

2022. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
nem tudom, hogy jut eszetekbe ismeretlenül ráírni valakire
2022. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
9# talán egyszer látta őt, szimpatikusnak tűnt, és nem tud újra találkozni vele?
2022. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!