Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves, vagy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, vagy harmincas éveik elején járó, tanultabb hölgyek: sokan vagytok, akik csípőből elutasítjátok egy hasonló mértékben megkopaszodott fiatal (40 éven aluli) férfi közeledését?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 24. 22:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
21%
Igen, előfordul ilyen szempontból nagyon igényes vagyok, én olyan férfiakat kerestem mindig akivel bárhol, bármikor, bármilyen eseményen meg lehetett jelenni, mint kinézetre mind inteligenciára gondolok.
2012. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
ha ronda nem is tudnám szeretni, sajnos ez van
2012. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%

Meg ha nem X5-ös BMW-vel jár akkor szóba se álltok vele mi?

Tudtam ám hogy ilyen kis sunyik vagytok.

2012. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az írása alapján az első két válaszolóról nem gondolnám, hogy tanult, intelligens ember lenne.
2012. szept. 24. 22:39
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
pedig az vagyok, nem tehetek róla milyen az ízlésem
2012. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Én nem utasítanám el. Igyekeznék megismerni, hátha van benne valami szeretnivaló. Ha meg nincs, akkor később le lehet építeni.

(igaz, én nem vagyok egy első látásra szerelmes lesz típus, én előbb ismerkedek, később szerelmesedek, de hát mindenkinél másképp működik ez.

2012. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

He? Nem tudom, hogy az első válaszolók milyen pasikra buknak, én harmincas, diplomás nő vagyok...

Semmi gondom a kopasz pasikkal, van, akinek kimondottan jól áll! :) És azt tapasztalom, hogy a korosztályom is így gondolja, több barátnőmnek van kopaszodó pasija, és imádják őket! :)

2012. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
én meg a hajas pasikra bukok
2012. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tartozok ahhoz a korosztályhoz, akiknek a kérdésedet szántad, de szerintem az intelligens nők (és itt nem az iskolázottságra gondolok) nem utasítanának el csípőből azért, mert kopasz vagy. 22L
2012. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
19%
Mijen kár hogy nekem még van hajam :S Vannak ám jól kinéző Milfek.
2012. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!