Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orvostanhallgató lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvostanhallgató lányokat tényleg sokan elutasítják? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 03:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha el is utasítanák, az fix, hogy nem azért, mert orvostanhallgató. :)

Akiket én ismertem, meg dokinéniket is, nem volt velük gond, sőt....:)

2015. nov. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, keress az Érett férfiak között, ne pedig óvodás gondolkodású huszon-harmincasok kategóriában, igy helyre fog jönni a női önbecsülés is. Minden nőnek csak ezt tudnám ajánlani. Mellesleg ha férfi lennék, biztos, hogy soha nem utasitanék el egy nőt sem, sőt Szépen Bánnék olyanokkal is, akik esetleg belső vagy külső miatt nem jönnek be.

Ezeknek az elutasitásoknak a valódi oka az, hogy sokan tévhitben vannak: buta nővel előrébb jutok, könnyebben manipulálhatom, csak azokat a jeleket nem veszik észre, amelyek azt mutatják, hogy bizony itt ők vannak nagyon is irányitva, nem pedig forditva ...

2015. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Őket sokan megdugják.
2015. nov. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne összefüggés. Ha el is utasítanak egy ilyen lányt, biztos nem azért, mert orvostanhallgató, hanem valami más lehet az oka.


Nekem szüleim amúgy orvosok, csalódottak is, hogy én nem akarok az lenni, annak viszont biztos örülnének, ha egy orvostanhallgató lánnyal állítanék be otthon.

2015. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg elrettentő lehet az a mennyiségű tanulás, ami ezzel a szakkal jár. Emiatt a köztudatban élhet az a kép, hogy az orvostanhallgatók nem tudnak érdemi időt szánni egy párkapcsolatra és folyton stresszesek.
2015. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3as, nem tudom ezt honnan szeded :D


mint bárhol máshol, itt is sok lány a komoly kapcsolatok híve, meg vannak lazábbak is, de az végképp nem igaz, hogy ribiképző lenne..


engem amúgy nem szoktak elutasítani :D

2015. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem jellemző, szinte minden medikának van párja, pedig megérdemelnének pár pofont az élettől. Nagyképű, egoista, bunkó, sznob társaság és nagyon ritka közöttük az olyan, akire ez nem igaz.


Nekem végzett orvosként ez róluk a véleményem.

2015. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A medika csajok között igenis elég sok van, akik inkább az egyéjszakás "dugjunk egyet, aztán később letagadjuk, sőt nem is ismerlek" kategóriába tartozik (persze vannak kivételek), szóval nem csoda, ha vannak, akik inkább kerülik őket. Az meg egy másik dolog, hogy egy okos nővel sok srác nem akar kapcsolatot, mert esetleg intellektuálisan hátrányban érezné magát.
2016. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%
Sok köztük a beképzelt p*cs@
2016. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!