Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek.Ti mit gondoltok azokról a nőkről, akiket a párjuk különböző képen( fizikailag,szavakban),bántalmaz? Mondjuk, hosszabb időn keresztül.Viszont nem akarják elhagyni a párjukat,mert külsőleg vonzó férfi.

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Én nem vagyok incel, de az ilyen nőkről azt gondolom hogy, megérdemlik. Én egy verbálisan bántalmazó nővel voltam kapcsolatban (a saját önbizalmát próbálta meg az én sértegetésemmel/kóstolgatásommal/le degradálasommal fokozni /jajj de szeretem azt a kérdőjel hátadat, te szerencsétlen...stb/) de egy ideig tűrtem szóltam nem változott léptem. Az ilyen kapcsolatok és ilyen emberek csak mérgezik az életemet nem kellenek bele.

33/G

2022. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem fekete-fehér. Ennyi.


Én is óvatosan pattognék, hogyha a párom például megtudná, hogy lelépnék, és ezért bezár, megerőszakol, megver, stb.


Plusz az ilyen nőket/ffiakat ELŐBB leépíti az agresszor, elszakítja a barátoktól (finoman kedzve), családtól, aztán amikor már csak ketten vannak, jöhetnek a komolyabb dolgok is.

2022. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
ha csak a férfi külseje miatt viselik el, akkor én is azt mondom: megérdemlik
2022. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem ezért nem akarják ott hagyni többnyire.


Az én exem is bántalmazó volt, nehezen tudtam kilépni, pedig... hát, nem a külsejéért szerettem, fogalmazzunk úgy. Nem volt jó pali.

2022. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én azért nem hagytam ott, mert mikor össze akartam pakolni, vagy felhoztam a témát, akkor a falba verte a fejem, vagy ahova épp tudta, meg is fojtogatott, fenyegetett, hogy megöl, feldarabol, stb. Természetesen nem így kezdte, eleinte kedves volt, aztán szép lassan jött a terror. Nyilván ha nem tetszett volna nem jövök össze vele de nem ez volt az elsődleges. Az első pár randin tisztán, illatosan jelent meg, aztán szép lassan fürdeni is elfelejtett. Hiába nem akartam kielégíteni, ki KELLETT, mert neki az JÁR! Akkor is, ha undorító büdös a f.sza. Ha nem akartam megtenni, a kés is előkerült, lefogott, annak ellenére ujjazta a fenekem, hogy nyüszítettem a fájdalomtól. Soroljam még? A végén úgy voltam vele nem érdekel ha megöl, csak legyen már vége és szabaduljak meg tőle.
2022. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Kicsit sajnálom őket, de hát ők választottak ilyen pasit...
2022. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Annyira hülye vagy, hogy annak már fizikailag is fájnia kell.

Szerinted minden férfi megbabonázóan jóképű és izmos, aki veri a nőjét? Komolyan?!


Ennek a külsőhöz semmi köze, de a szerelemhez se.

2022. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én "bántalmazóm" sem volt jóképű. Kedves, aranyos, jószívű, korrekt sráckent ismertem meg. Szépen lassan, szinte észrevétlenül tett tönkre.
2022. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én könnyen kiléptem mikor elkezdett kutyaként kezelni az exem, pedig fenyegetett rendesen, de aztán békén hagyott . de most van tele a facebook azzal a fiatal 23 éves lánnyal akinek a volt barátja kinyomta mindket szemét, megvakította majdnem meg is halt.

Ezek után akik azt mondják aki marad megérdemli.. megértem de mégse.

2022. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Az inceleket kérdezték, de feleslegesen. Nincs komoly véleményük, mert nincs közük hozzá. Megérdemlik vagy sem, az ilyen helyzetekbe sosem kerül egyetlen incel sem, ezért nem lehet sem a véleményüket kérni erről, sem pedig párhuzamba állítani ezekkel. Persze ha incelgyűlölő az ember a párhuzamot megtalálja akkor is ha az nem létezik
2022. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!