Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy én egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, a külsőm bőven átlagon felüli. Bemegyek egy közértbe/boltba/tömegközlekedésen/irodában/plázában ne bámulna meg 10-ből 9 férfi.

Ez nem hiszem, hogy beképzeltség, mert ez valóban így van. Barátnőimmel megyek, ők is mondják hogy téged minden pasi megbámul!


Ezért sokat is teszek - van egy adott kifinomult stílusérzékem (hála Isten), van hozzá anyagi lehetőségem, időm és jól esik magammal foglalkozni.


Nagyon szeretem és igénylem az intimitást, a szexet.


Persze vannak dolgok, amikben nem vagyok jó például főzni nem tudok, nem is szeretek.


Ennek ellenére 28 évesen soha nem volt párkapcsolatom.


Annyiszor olvasom, hogy házas férfiak panaszkodnak a feleségükről, elhízott, nem ad magára, nem akar szexelni stb. és mégis én vagyok az aki ezeknek az ellentéte, de mégis EGYEDÜL vagyok.


Miért?


2022. febr. 9. 23:11
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Illetve, azt kihagytam, hogy magas elvárásaim sincsennek a partneremet illetően.

Legyen magas libidójú, kiváló szexpartner.

Legyen egzisztenciája.

Ne legyen ilyen mostanában divatos metroszexuális (több időt tölt a tükör előtt, mint én) beállítottságú, legyen "ódivatú" igazi férfi.

2022. febr. 9. 23:21
 2/37 anonim ***** válasza:
89%

"jól esik magammal foglalkozni"

Szerintem ezért.

2022. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
23%

Hüha! Nagyon meg fogod kapni, hogy aranyásó vagy! Hisz milyen már, hogy egy egzisztenciával rendelkezőnek, elvarásai vannak a férfi felé ilyen téren!


De kérdésedre a valaszom, sajnos nekünk, tanult, jó munkával rendelkező nőknek nagyon nehéz ugyanilyet találni férfiban...

Nézz szét a kulfoldi pasik között. Én is egy osztrák férfihez mentem feleségül 😉

2022. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyszerűen nehezen tudom elképzelni , mármint azt a részét , hogy nem volt párkapcsolatod adottságok birtokában. Ebben az esetben tuti csakis az akaratod játszhatott közre . Vagy az általad vélt elvárások egy alapvetően magasak voltak csak nem jól méred ezt fel.
2022. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"Nézz szét a kulfoldi pasik között."


Ebben valamiért igazad van. Lett volna lehetőségem a párkapcsolatra egy olasz, illetve egy szintén osztrák férfi személyében, akivel minden szempontból egymást kerestük, de a távkapcsolat miatt, illetve az utóbbi évek Covid-ja miatt ez megrekedt, én meg itt rekedtem Magyarországon.

2022. febr. 9. 23:30
 6/37 anonim ***** válasza:
8%

"Legyen magas libidójú, kiváló szexpartner."


Irj ram...garantalom nem fogsz csalodni ;)

2022. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Itthon akivel ismerkedni próbáltam, volt akinek kiváló egzisztenciája volt, viszonylag jó szerető is lehetett (ez nem derült ki), de szoláriumozott, borotválta a testét (??) a szemöldökét szedte stb. - ez nálam nem férfi.

Vagy éppen jó szerető volt, de nem volt egzisztenciája, legalábbis az enyémnél sokkal sokkal kisebb.

Vagy csapnivaló szerető volt, ami a legrosszabb.

2022. febr. 9. 23:35
 8/37 A kérdező kommentje:

Aki megfelelt volna a fent említett elvárásoknak, házas 40 feletti férfi volt, egy fent említett elhízott, szexet elutasító feleséggel, és a szeretőjének szívesen vett volna.

Az meg nem leszek, köszönöm szépen.

2022. febr. 9. 23:41
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Az ördög a részletekben lakozik.


Például nekem is van olyan 30 éves nő ismerősöm, aki külsőre bőven átlagon felüli (de nem a "hűű, b+" kategória), jó egzisztencia, divatos, edz, de a nonstop resting bitch (sajnos erre nincs jobb magyar kifejezés) arc és flegma stílus már 5 méterről taszítja az összes férfit. Az egész kisugárzása azt sugallja, hogy imádja magát, egy férfit pedig csak akkor és addig tűr meg maga mellett, ha annak az egyetlen célja az, hogy őfelségét boldoggá tegye. Minimum 5 éve nem is volt hapsija, de komoly kapcsolata talán sose...

A leírásod alapján rögtön ez a csaj ugrott be nekem.


Illetve csak arról írtál, hogy jól nézel ki, adsz magadra, szereted és igényled a szexet és nem tudsz főzni. Ezek ideálisak egy szexkapcsolathoz, de a komoly kapcsolathoz szükséges dolgokról semmit sem írtál...


30-hoz közelítve és azon túl (a fuckboy-okat leszámítva) a férfiaknak már az is fontos, hogy a nő az érzelmileg stabil "háttérországot" biztosítsa, ahová a napi hajtás után jó hazaérni: melegség, törődés, szeretet, nyugalom és hasonlók. És természetesen csapatban, nem pedig "én és te" felállásban. Az ego-pitsa kisugárzás ezeket eleve kizárja...


Amúgy a fentiek teljesen függetlenek a külsőtől, egy top modell is lehet mélyérzésű és otthon hozhatja a tradicionális női szerepeket*, míg egy ronda trampli is lehet sekélyes, sivár lelkületű.


*a tradicionális szerepek alatt nem a főzés-mosás-takarítás triót értem, hanem a fentebb leírt érzelmi dolgokat.


34F

2022. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%
További jó válogatást kívánunk, még van rá bőven időd. Szerintem még ne kösd le magad 20-30 évig. :))
2022. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!