Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy legyek boldog egyedül is,de nem vagyok az. Borzasztóan vágyok egy társra, aki szeret engem és tisztel.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve volt kapcsolatom utoljára, az elég rossz volt. Előtte kb 3 évig szingli voltam, szóval nem arról van szó, hogy egyedül nem tudok meglenni. De ahogy idősödöm, egyre rosszabb a magány érzése.. Unatkozom.. Ez társfüggőség lenne, hogy egyedül unatkozom és üresnek érzem az életemet ? :(26N
2021. ápr. 20. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
En azt tapasztaltam azok a baratnoim akik egyedul nem tudtak jol erezni magukat azok elobb utobb az agyamra mentek. Sztem ha nem tudod elfoglalni magad es unatkozol akkor nem tars kell neked hanem eletcel/hobbi
2021. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

hát akkor társkeresőzzél

azért mondják, hogy legyél egyedül is boldog, hogy ne akaszkodj a másikra, mert azzal csak elriasztanád

2021. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Márpedig egyedül is boldognak kell lenni.Én 4 éve vagyok így, 37 éves vagyok és tökre elégedett vagyok. Nincs megfelelési kényszerem, nem kell beosztanom a pénzemet.
2021. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja
2021. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ténleg változó! Te úgy néz ki nem bírod az egyedül létet! Vannak akik hiába probálják elterelni a figyelmüket pl. karrier építésével vagy bármi egyébbel, akkor is feltőr bennük hogy nincs párjuk!Vannak akik tudnak egyedül élni, de kevés az aki szívessen él egyedül! 32/F
2021. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!