Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 hete már hogy elment még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hete már hogy elment még is hiányzik és csak őt keresem az utcán, jobb lesz ez vagy elvitt a szívem egy részét?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt éltünk 4 évig fel év után össze is költöztünk egy albérletbe.... Teltek múltak az évek és én teljesen elhittem hogy ő a nagy Ő, de végül 1 honapja teljesen szanaszet ment a kapcsolatunk az az a semmiből jött egy harmadik fél és a saját házunkban csalt meg... Nem akarta nekem elmondani a párom csak annyit mondott hogy már nem szeret... Nem értettem hogy miért mai napig... Ezt a fiút kb 4 hete ismeri de azt mondta szerelmes belé viszont a másik srácnak is volt egy 3 éves kapcsolata de ő se mondta el hogy megcsalta a párját... Azóta a lány elkoltozott egy hét alatt és eléggé ki készültem mert én szerettem el is akartam jegyezni. Mindenhol öt keresem... Fáj hogy ezt megtette velem és az is hogy egy másokért hagyott el engem de hogy egy 4 éves kapcsolatot kb 2 hét alatt le zavart gyorsan az durva volt... Jobb lesz idővel mert jelen pillanatban rajta kattog csak az agyam?.

2020. júl. 17. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

*Ezt a fiút kb 4 hete ismeri de azt mondta szerelmes belé


Ezt a szöveget ne nyeld be-mert ezer %, hogy nem így van. Csak valami miatt zárni akarja a sorait. Hogy mi ez-ezt neked kell tudnod, mert ok nélkül-nincs okozat.Én inkább bosszú féleségre és más komolyabb dolgokra gondolok..általában ezek szoktak ilyen esetben lenni, ha jobban utána kotorsz a dolgoknak.vagy más nagyobb horderejű dolog, amit rejt.


A kérdésedre meg: évek, évtized is eltelhet így, 4 hét az semmi.

2020. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
1+ Arra a fejemet rá merem tenni, hogy a nő még érzelmileg nálad van, csak ezt te sosem fogod már megtudni. Mert ilyet nagyon nagyon komoly dolgoknál lép meg egy nagyon sérült, mélyen megbántott, de erős ember.
2020. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Neki ez nem pár hét volt, hanem régóta eltávolodott tőled érzelmileg. A másik csak egy eszköz, hogy továbblépjen, szilárd kapcsolatba ilyesmi nem fér bele.

Jobb lesz idővel persze, most a feldolgozás szakaszában vagy, gondolkozz el azon, hogy mi nem stimmelt, mert rá fogsz jönni, hogy 100 dolog volt, csak nem vetted észre, amikor kellett volna, sőt, ha rossz is bevallani, neked sem volt jó így. Ez egy folyamat, sírás, elfogadás, elengedés; végig kell járni.

2020. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt az oka... Tényleg mindent megadtam neki amit csak tudtam egyszerűen ez lett és az bosszant hogy nem rég volt a szülinapom ott se láttam rajta semmit sőt senki mindenki alomparnak hitt minket... De ezwlloti kapcsolatában is ugyan ezt tette meg pedig én mindig küzdöttem a kapcsolatunkért...
2020. júl. 17. 13:09
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

4 *Tényleg mindent megadtam neki amit csak tudtam


Ezt hívják, és az ilyen reakciót: önbecsapásnak. Ezt kéne orvosolnod magadban először, hogy lásd az idevezető problémád gyökerét.

2020. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez a mindent megadtam szöveget el kell felejteni. Az exem is ezzel dobálózott, ami igaz, csak azt nem adta meg, ami nekem kellett, mert nem figyelt arra, hogy nekem mi kell.

Ő már régebb óta eltávolodott, semmi sem jön hirtelen, meg váratlanul. Mindennek előzménye van. Okkal távolodott el, okkal tudott egy harmadik egyáltalán teret kapni. Ezen kéne agyalni, hogy hol volt az elhidegülés, mi miatt távoldott el, még ha te nem is. Aztán ebből levonni a tnaulságot és megpróbálni továbblépni.

Ne érts félre, nem a te hibád, hogy ide jutottatok! De meg kell értsd, hogy hirtelen ilyen dolgok nem történnek. Ha ezt nem tanulod meg, akkor lesznek ilyen "hirtelen szakítottak velem" kapcsolataid és értetlenül állsz majd megint a dolgok előtt.

31N

2020. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nyilván ez így igaz... Csak a lila köd miatt nem láttam a dolgokat... De mondjuk még is lehetett volna felnőtt módjára beszélni a dolgokat hogy mi bántja min kellene változtatni.. De sajnos az előző kapcsolatba is ugyan ezt csinálta a másikkal... Meg ahogy figyelem elég kapcsolatfuggo személy... De ez már mindenkinek a saját baja csak sajnálom hogy idáig jutottunk
2020. júl. 17. 14:16
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

*Ne érts félre, nem a te hibád, hogy ide jutottatok!


Ez nem igaz. A lány reakciójából, lépéséből, annak módszeréből és a vélhető érzelemből világosan látszik, hogy nem vele volt az igazi probléma ahhoz, hogy elérjen az utolsó cseppig a pohár és kicsorduljon.

2020. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

8-as én nem vagyok benne biztos, hogy a csaj nem csak megunta és lelépett, mert az új izgalmas és meghozta a pillangós bizsergést a gyomorban. 4 éves kapcsolatban már nem tombol az a hűdenagy szerelem, lehet szürkék voltak a hétköznapok és emiatt nyitott egy harmadik felé.

Mondjuk csak találgatunk jelenleg.

2020. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nyilván én vagyok a hibás mindenért mikor a családomat a barátaimat nem szerette sőt... Inni nem ittam bulizni nem mentem csak is együtt meert ő is ezt akarta... Nem cseléd volt a háznál hanem mindent fele felé aranyba így a vége felé 70-30 aranyba én végeztem el mindent itthol sőt még az utolsó nap is meg csókolt engem és bokolt de nyilván az én anyámat....... Nyilván én is hibás vagyok alairom...
2020. júl. 17. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!