Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Menő autóval becsajozni. Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő autóval becsajozni. Ezt hogyan kellene elképzelni?

Figyelt kérdés

Vállalom, ha most sokan furcsának fognak tartani, de érdekes megjegyzések miatt forulok Hozzátok. Hosszú párkapcsolat után el lettem hagyva, jó pár éve. Egyedülálló pasi vagyok. Még azt sem tagadom, hogy nem hiányzik néha egy társ, egy nő az életemből, akár magamra aggathatnám az incel jelzőt is, de ennél árnyaltabb a helyzet. Nem esdeklem a nők figyelméért, sokkal inkább hiszek a szövetséges elfogadásban, őszinteségben, mint a felszínes és látványos "becsajozásban". A dolog lényege annyi, hogy volt szerencsém jó fél évvel ezelőtt vásárolni egy igazán "menő", valóban exkluziv és mindenki által irigyelt sportkocsit. Lehetne vele "sznobozni", meg minden, de én egy műszaki kuriózumként tekintek rá, egy különleges, érdekességként. Sok haver, kolléga meg azzal adja az ívet, hogy milyen béna vagyok, hogy nem csajoztam már régen be ezzel az autóval, hogy puncimágnes, stb és én vagyok a balfék, amiért nem csajozok be vele.

No ez érdekelne, hogy hogyan kell elképzelni egy ilyet? Minden női ismerősnek és esetleges ismerkedési alanynak az arcába tolom a jellegzetes jelvényű kulcstartót? Vagy kiszólogatok a volán mögül a buszmegállóban a nőknek? Vagy mégis milyen ez ez autós becsajozás? (Hozzáteszem, ha működne is netalán, ez nem valami sugárdaddy-feeling lenne, mint valós vonzalom?)



2022. febr. 10. 07:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A munkatársaid csak irigykednek. Egyébként nem frusztrálna, hogy egy csaj csak azért van veled mert jó kocsid van?


Korábban ismerkedtem ilyen pasival, de engem abszolút nem érdekelt, hogy milyen autója van. Persze tök jó dolog, de ennél sokkal fontosabbak a belső értékek. Nem az autóval kell együtt élnem, programokat szerveznem, majd gyereket nevelnem..

2022. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan nőt akarsz, akinek érv melletted a Porsche-d, akkor tegyél fel képeket arról, hogy épp benne ülsz/nekidőlsz. Profilkép is lehet. Ismerkedj így online.

Azonban ne csodálkozz, ha nem a lelked fogják szeretni ezek a nők.

2022. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%

Az úgy indul, hogy veszel egy autót, aminek értéke X összeg, 3X összegért, "mer' mekkő' fidzetni a zéletérzésetet". Utána veszel egy csomó szart az adott márka logójával díszítve, más hasonló termék árának ötszöröséért.


Aztán keménykedsz, mindenhol előadod, hogy neked X típusú autód van, "mer' megtehetem ám, napi félmillát kaszálok" (ami sokszor igaz is, csak azt nem teszi hozzá, hogy a telek végében, vagy a közmunkán), főleg ahol nem is kérdezik, ahol nem is téma. Az ájfónosok voltak ilyenek egy időben.


De az igazi menő autós nem lehet tekintettel olyan átlagemberekre vonatkozó dolgokra, mint KRESZ, jó ízlés, praktikum vagy logika. Kötelező elsajátítani az alábbi dolgokat:


- Minimum 3 helyet elfoglalni parkoláskor egyszerre, pluszpont jár, ha a roki vagy a mentőnek feltartott helyet sikerül teljesen befoglalni.


- Napszemüveget az éjszaka közepén is viselni kell


- Ha egy lámpánál az előtted álló, akár 0,2 másodpercet késik az indulással, akkor dudálgatás, lehúzott ablakos kúwaanyázás, büntetőfékezés is elvárt


Na, ha így élsz, akkor te vagy a "menő autós" és lehet "csajozni", ha találsz elég ostobákat. Fogsz.

2022. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Rátapintottatok a lényegre. Ez az, amit én nem szeretnék, hogy feszínes, sugarbaby-sugardaddy feeling legyen. Abban is igaza van az egyik válaszadónak, hogy nem a kocsival kell együttélni, hanem a gazdájával. Ezért is lepett meg, amikor az ismerősök betámadtak ezzel.
2022. febr. 10. 08:19
 5/28 A kérdező kommentje:
A 3. Válaszadó megnevettetett, pont nem ilyen vagyok, de jó volt a kis összefoglalód.
2022. febr. 10. 08:21
 6/28 anonim ***** válasza:

Ezt az autós menőzést, csajozást én se nagyon tudom elképzelni hogyan zajlik, bár pár példát tudok rá mondani.

Anno a városban volt egy "furcsa", vagy inkább eléggé különleges BMW (azt hiszem cabrió?), aminek ilyen érdekes fémes-lilás csillogó festése volt és a fazon nagyon lassan körözött vele a városban, főleg a frekventáltabb részeken. Egy nap elég sokszor lehetett látni elhaladni ugyanazon az útvonalon.

Aztán a másik példa, van egy nagyobb parkoló a város közepén, ott estéként szoktak összegyűlni ezek a "menő autós" bandák és... fogalmam sincs mit csinálnak ott, de mindig sokan vannak és általában elég jó nőkkel. Szintén ilyen "parkoló betyár brigád" van a város szélénél lévő bevásárlóközpont parkolójában is, főleg este, zárás után.

2022. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hol van talija a menőcsávóknak.. oszt ottan feszíccsé.. lesz utitárs hidd el.. de ne válogass, jó lesz az a maca akin mindenki átment oda-vissza, no nem autóval..
2022. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
6os 😄 lelőtted amit kitaláltam.. 7es voltam
2022. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

6.


A "tuningosok" a másik nevetséges banda, ők még a legolcsóbb szar autóból is képesek bazári cirkuszba illő bohócautót készíteni (Folkszvágen Golf I és II) aztán feszíteni, természetesen 5000-es hangerőn tolt trance/elektro zenével. Azt hiszi azért röhögnek rajta, mert menő. És nem azért, mert a koszos autójára valaki a "Mosd le" és a "Nagyon koszos :)" feliratot húzta az ujjával.

2022. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

3: Jót nevettem. :D


Csak kár, hogy ez is inkább szerintem személyiség kérdése, szvsz. Az utóbbi X évben a saját tapasztalatom az volt, hogy tök mindegy milyen autója van... Ha olyan tulok, akkor befékez eléd, keresztbe parkol vagy rád dudál.. Utóbbi 20-30 esetemből nem éppen a "menőautósok" tették ezt velem.

Pár hónapja van fedélzeti kamerám. Meglepődnél, ha látnád a "fogâsaimat". (Nem, nem leszek "házmester" nem jelentek fel senkit. Ha balesetet okoz nekem vki, akkor jól fog jönni a cucc)


Másik: anno tízenpár éve én is járkáltam ki ilyen megyei talikra az éjszakában. Lezárt részeken gyorsulgatàs, meg néztük egymás kocsiját, beszélgettünk ilyen témákban. Mindenki jó fej volt. Voltak érdekességek. Engem mindég is érdekelt a tuning. (Nem, nem az optikai, hanem erő, átvitel, futómű stb.)

2022. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!