Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsikusz kérdése:

Kedves nők! Volt már veletek olyan, hogy idegen férfiak csak ugy odajöttek hozzátok, leszólitottak és megpróbáltak bevágódni,"becsajozni"nálatok, elérhetőséget kérni?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nagyon sok ilyen csajozós tanfolyamos előadásokat reklámoznak a youtubeon, gondoltam egyszer elmegyek egy ilyenre jót röhögni, de most inkább arra lennék kiváncsi hogy tényleg vannak ennyire "eltökélt" urak akik így akarnak feleséget/szexpartnert találni. Megmondom őszintén nekem is voltak "csajozós élményeim" csak én nem követtem semmilyen oktatók által kiszabott módszereket, vagy valakinek ezek valaha beváltak? Kiváncsian várom a válaszokat a másik nemtől is.
2020. szept. 8. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy volt, nagyívbben kikerülök minden közelítőt. Értenek a testbeszédből.
2020. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Testbeszéddel Azt hogy csinálod? Rájuk nézel és grumpycat arcot vágsz?
2020. szept. 8. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem többször is előfordult már. Nincs időm kifejezni, hogy mit szólnék ha közelednének, egyszer csak ott vannak.

Mindig nemet mondtam. Nem bánom, bár az egyik srác szimpatikus volt, neki adhattam volna esélyt.. Egyszer igent mondtam, randiztunk párszor, de ezt megbántam. :D

Van párom, nem örülök a random leszólításoknak, de normális hangnemben közlöm az illetővel.

2020. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"egyszer csak ott vannak" XD vegyél fel egy pólót amire az van írva hogy "NO!" , Egyszer igent mondtál de milyen utánna volt a randi ?
2020. szept. 8. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, csináltam, általában nincs siker, de volt már így barátnőm.


Nem jártam tanfolyamra, mindig megvolt a belső meggyőződés, ha valaki nagyon megtetszett. Ennyi.

2020. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Testbeszéddel Azt hogy csinálod? Rájuk nézel és grumpycat arcot vágsz?"


Mint amikor kikerülöd akit ki akarsz. Váll elfordul, mellkas is, nehogy érintkezzen mégis a karjával ahogy elsuhansz mellette kényszeredetten. Arcon mosolytalan közöny vagy szigorúság, de nem düh mert azt lereagálják.

2020. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Testbeszéd : nem tartani a szemkontaktust, elnézni a feje felett, vagy a földet bámulni kifejezéstelen arccal amíg lelép, elkezdeni beszélni valakivel, telefonálást mímelni. Ha látom, hogy egy antipatikus vki jön felém
2020. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Velem is volt ilyen, láttam, hogy néz és elnéztem mellette vagy a földet figyeltem. De, sajnos egyszer csak ott termet és le ült elém. Elutasítottam, de csak akaratoskodott, aztán az egyik fiú ismerősöm ezt végig hallotta és oda jött, hogy megkérdezze "mit szeretnél a barátnőmtől?" persze ez után leállt, szóval vannak ilyen akaratos fajták. De, már találkoztam normálissal is, aki nem volt ilyen akaratos.
2020. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Volt több ilyen, az jött be aki nem mondta hogy mit akar, csak kicsit flegma de azért kedves stílusban valami tök hétköznapi dolgot kérdezett (mennyi az idő típusú). Aztán nem erőltette, elérte a stílusával hogy én akarjam folytatni a beszélgetést. Aki odajött hogy “tetszel” az gáz, az ilyeneket kedvesen elhajtottam.
2020. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt már ilyen, mindet elutasítottam, kivéve egy pua oktatót, aki 20k-t fizetett előtte egy “rejtett kamerás” felvételért, amit bemutatóanyagként használt.
2020. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!