Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más férfi is úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más férfi is úgy egy bizonyos kor felett amikor már nem annyira fiatal (olyan 33 évtől már nem igazán az) és nem is akar gyereket, hogy jó neki egyedül? De milyen lesz később, pl 50 felett? Mert 35-45 éves még elmegy a dolog. 37 F.

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Te az elvont csávó vagy?
2022. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak fura, amikor kérdik, hogy már a 30 as éveid második felében vagy és még nincs gyerek. Furán néznek az emberre. Na nem mintha érdekelne, csak 10/8 ember erre furán néz valami baromság társadalmi berögződés miatt.
2022. febr. 11. 17:07
 3/8 A kérdező kommentje:
1. ?
2022. febr. 11. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Persze, hogy van, dugja a fiatal csajokat.
2022. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Huhh, akkor a halmazból én kiesek. 33 felett vagyok, egyedül vagyok (a macskámmal) amit baromira megszoktam, sőt! :D De gyereket azért szerettem volna, my bad... Én rontottam el tuti.


De nincs gáz. Ad1: nem görcsösen szeretnék, ha nem adatik meg, akkor elfogadom. Ad2: next life! :D

2022. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Közel a 33-hoz én még fiatalnak érzem magam, tele vagyok tervekkel.
2022. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

33 évesen még 25 -nek nézek ki és 20 évesnek érzem magam. Tele vagyok világmegváltó tervekkel.

Betunyulni , gyereket csinálni majd később.

2022. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig szerettem volna gyereke(ke)t, viszont úgy érzem, hogy egyedül is jól elvagyok. Azért jó lenne találni egy társat, de nem fogok nekimenni a Dunának, ha nem jön össze.

41/F

2022. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!